Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 év körüli nők (38-43),...

40 év körüli nők (38-43), akiknek az első(!!) teherbeesésük ebben a korban van/volt. Tudtok tapasztalatokat mondani, hogy mikor es hogy jött össze, vagy esetleg nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
39 éves vagyok, első babám várom, 38 voltam mikor teherbe estem, mindkétszer elsőre (sajnos az első terhessegem nem tapadt meg rendesen). Most vagyok a 35.heten 🥰
2022. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves első 🙂

Az első terhesség meddig tartott? Vagy csak pozi volt és megjött?

Nekem is 38 évesen volt az első, és elsőre osszejott, de 8 (6) hetesen elment :(

Azóta nem próbáltuk, most kezdjük újra, de még csak pár hónapja...

Még várok tapasztalatokat 🙂

2022. márc. 15. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😔 Tulajdonképpen igen, pozitiv lett több teszt is, még a digitális is, aztán egyszercsak eltűntek a tuneteim és rá 3 napra elkezdtem, barnazni, siettem a kórházba de már nem láttak semmit és a hcg is leesett 17re😔 Aztán vártunk rgy ciklust, újra próbálkoztunk és 6 hétre rá megint elsőre osszejott a kisfiunk 🥰 Szerencsesnek mondhatom magam hogy 2x is osszejott ennyi idosen elsőre, remélem hamarosan nektek is sikerül újra 🥰
2022. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első, havi 1 próbálkozással ötödikre jött össze 41 évesen. Sajnos, spontán vetéléssel végződött😢

A második 42 évesen sikerült, szintén ötödik próbálkozásra. Vele még terhes vagyok.

ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kislányom a 2.hónapban sikerült,4 év fogamzásgátló után,akkor voltam 37éves.

Most újra szeretnénk még egy babát,most 39 vagyok,ez a második próbálkozós hónap,már nagyon izgulok🙈😁

30.ára nem várom.

ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgátló abbahagyása után a 8. hónapban estem teherbe 39 évesen. A ciklusom kb. a 4-5. hónapra rendeződött a nyolcból. 40 évesen kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem és IR-em van, kaptam rá gyógyszert. Rendeződött minden értékem és a 2. hónapban estem teherbe, 41 éves voltam, mikor megszületett a kisfiam.
ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok sikert 🤗🤗🙏🙏😘
ápr. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!