Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gynex-cseppekről csak jót...

A Gynex-cseppekről csak jót tudtok mondani? Van közületek, akinek igy sem sikerült sajnos? Csak tapasztalatokra lennék kiváncsi, mielőtt vásárolnék.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segített, pedig nagyon hittem benne :(
2009. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kúrát már Én is végig csináltam, de nem lettem terhes, sajnos. Azért adok neki még egy esélyt, hátha. Ártani biztos nem árt.
2009. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ki akartam próbálni, de nekem a természetgyógyászom nem javasolta. Nem azért, mert rossz, hanem mert személy szerint az én szervezetemnek akkor nem erre volt szüksége. A gyógynövény is egyfajta orvosság, és mint ahogy gyógyszerből is mást-mást írnak fel, úgy a gyógynövények közül is egyénenként változó, hogy kinek mi segít. Szóval, szerintem kérdezz meg egy szakembert.
2009. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én 3 hétig szedtem amikor is csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett.. :) Tegnap voltam ultrahangon, és 6 hetes terhes vagyok, és volt már a picimnek szívműködése is.. Szóval nekem összejött...

2009. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Gratulálok neked! Szeretném megkérdezni, naponta 3x3 vagy 3x9 cseppet szedtél? Párod is szedte? Érdekelne mert én most fogom elkezdeni...
2009. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én két üveggel szedtem már be, és én napi 2x7 cseppet szedtem, de sajnos nincs baba, ettől függetlenül nem tartom rossznak, mert beállította a ciklusom, és enyhültek a görcseim.
2009. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hittem benne, de nem sikerült :(
2009. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 7. 07:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 15:22-es! A párom Ferulant-ot szeded én Gynexet.És én csak 2*3 cseppet szedtem naponta... Remélem összejön mindenkinek a baba aki tervezi. És én még egy dolgot csináltam a cél érdekében, mikor együtt voltunk és pé-sem volt, csináltam gyertyaállást. Segítettem a kis katonáknak.. :)
2009. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%
Sajnos nekem egyértelműen ez "segített".Azért mondom,hogy sajnos mert spontán egypetéjű 4-es terhességem lett ami sok nehéz és szomorú hónapot hagyott maga után végül!
2009. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!