Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párotok tudja, mikor van...

A párotok tudja, mikor van peteérésetek?

Figyelt kérdés
Az első pár hónapban úgy-ahogy jól tudtunk időzíteni, viszont az utóbbiaknál valahogy mindig sikerült elkerülnünk a peteérést, vagy napokkal előtte, vagy csak utána voltunk együtt. Az első néhány ilyen hónap nem zavart, abszolút nem görcsöltem rá (illetve úgy gondoltam, előtte 2-3 nappal is jó lehet), de azóta még úgy sem tudtunk jól időzíteni, általában a férjem fáradt volt, vagy csak nem volt kedve, én meg nem erőltettem. Direkt nem szóltam sosem neki, hogy 13-14. nap van, nem szerettem volna, hogy esetleg kényszernek érezze. Viszont most már kezdett zavarni, mert megint eltelt eseménytelenül 3 hónap. Nemrég felhoztam, hogy lehet, kicsit tudatosabban kellene ezzel foglalkoznunk, mert ez így semmit nem ér. Felmerült bennem, hogy ez másoknál hogy van? Lehet pont ez a baj, hogy nem tudja? Ti szóltok a párotoknak, hogy melyik napokon tartotok, vagy csak úgy "intézitek"? :D

2022. márc. 16. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
Mi akkor szexeltünk,amikor kedvünk volt. Amíg nem szoros a határidő ( 40+-os vagy) addig élvezzétek ki egymást,majd érkezik a baba. Amúgy nem,nwm tudja a párom,igazából én sem mert sosem volt jele.
2022. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Nagyjából…


Érzi rajtam…


Hogy is mondjam.. a férfiaknál azt mondják kanosak..

Nah olyankor jobban oda vagyok és nem hagynám ki.. úgy irányítom, hogy tuti tudjunk együtt lenni, ami 2 kicsi gyerek mellett néha nem egyszerű.


Védekezünk még, szóval nem a gyerekáldás reményében, hanem mert annyira kívánom olyankor.

2022. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párodnak is ugyanolyan fontos, hogy legyen kisbabátok, akkor szerintem igenis kellene tudnia róla és együtt közösen tervezni és tenni a dologért! :) Szerintem egy férfi is lehet ugyanolyan izgatott és ugyanúgy várhatja ő is! Én azt szoktam mondani, hogy akik fixen együtt vannak 2, max. 3 naponta, azoknak nem kell figyelgetni az ovulációt, akik viszont nem, azok azért jobb ha figyelik és oda több együttlétet időzítenek. Ajánlom az ovulációs tesztet, ha még nem próbáltad, mert egyáltalán nem biztos, hogy mindig a 14. napon van az ovulációd! :)
2022. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudta, de mikor 3 hónapja zsinórban volt valami, a 4.ben meg el akart menni horgászni 2 napra, akkor mondtam, hogy biztos nem, mert most van peteérésem 😁 össze is jött 😊 már majdnem egy éves a fiúcska, szoktunk is poénkodni, hogy nem engedtem el horgászni, aztán milyen jól tettem.

( Én ovu teszteltem, és 17. Nap volt ovu, talán neked is érdemes lenne, mert lehet a 13. Nappal nem sok eselyetek van)

2022. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, mert szinte csak akkor kívánom a szexet. Nem akarunk több gyereket. De így is tudja.
2022. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába igyekszem titkolni előle (volt hogy nem működött a teljesítési kényszer érzés miatt), de észre veszi. Olyankor sokkal kívánósabb vagyok.
2022. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%

Az én párom sose tudta sőt nem is igazán érdekelte öt , mert szerintem akkor az olyan nagyon művi dolog … megvallom nekem is …. Viszont mivel én képben voltam ezzel igyekeztem azokban a napokban nagyon incselkedni/kacerkodni vele … volt hogy hulla fáradt volt persze ilyen van , de egy kis kedv csináló kényeztetés mindig bejött (persze amikor feszült ideges volt akkor meg az sem ) de azért nagyrészt a végén mindig az lett amit én akartam úgy hogy ő azt hitte az van amit ő akar 😂😂😂

Én mindig “a férfi a fej, de a nő a nyak” elven mukodtem és működők is !


Na szóval szerintem ne vágd az arcába hogy peteeresed van , mert ez sok pasiknak szerintem nyomasztó lehet hogy hat most akkor neki ha kell ha nem teljesítenie kell , inkább intézd úgy a dolgokat … pl aznapra amikor nagyon együtt kene legyetek csináld meg a kedvenc kajájat, kedveskedj neki , szolgald ki , és amikor megkérdezi “miért kapja” mondd el neki azért mert szereted , nem mellesleg nagyon kívánod …

(Ez csak pl. Nem tudom a te párod hogy működik … de inkább így közelítsd meg mint hogy kozlod vele hogy ma Sue van , mert te épp ovulalsz, vannak pasik akik erre is pattannak, de sok olyan is van mint pl az én párom is akinek pont a kedvet szegi hogy ez most itt a gyerekcsinalasrol szól csak , és nem az elvezetrol, meg kettotokrol)

2022. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
*Sue=szex
2022. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudja. Azt bezzeg mindig tudni akarja, hogy mikor van mensi. Azaz mikor nem lesz akció. 🤣🤣🤣
2022. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

9


Erre a férjem azt mondja "elromlottam", persze poénból..nem kell belegondolni semmit

2022. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!