Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes tünetek az első hetekben?

Terhes tünetek az első hetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy jó ideje próbálkozunk a férjemmel, és december elején sikerült is pozitívat tesztelni, akkor nagyon fájt a derekam, fulladtam, fáztam mindig, a hasam is menstruációs tünetekre utalt, viszont kb 5-6 hetesen spontán elvetéltem, voltunk dokinál addigra semmit sem látott. Próbálkoztunk tovább és tegnap lett volna a napja, de nem jött meg, ma reggel meg pozitív lett a teszt, viszont most nincs semmi tünetem, nem érzem, hogy bármim is fájna. Illetve az elmúlt hónapban használtuk a conciveplus síkosítót, amiatt lenne? Volt valakinek hasonló esetleg? Bízhatok a tesztben?

Tudomtudom, menjek dokihoz, ő tudja megmondani a tutit, viszont tapasztalatokra kíváncsi lennék.

Köszönöm szépen!



2022. márc. 18. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma reggel teszteltél pozitívat, akkor még 2-3 hétig teljesen felesleges dokihoz menned, mert semmi biztosat nem fog látni.

Az első hetekben általában ez a tünet, hogy nem jött meg és pozi a teszt.

Lehetnek pms szerű dolgok is, de semmi sem kötelező érvényű, nem baj, ha van, de az sem, ha nincs semmi "tünet".

2022. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A tesztnek higyj.

3 hét múlva van értelme dokihoz menni.

2022. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a furi, hogy nem volt tünet - kb. a 5-6. hétig. Utána is csak az iszonyú fáradtság és néha émelygés. 12. hétben vagyok már. Egyébként mi is használtunk conceivet egy darabig, de a hatodik ciklusban, mikor terhes lettem, akkor pont nem, úgyhogy nekünk nem használt.
2022. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent ha tünetmentes vagy.Nem vagyunk egyformàk.Örülj neki inkàbb nem hànysz sugàrban és nem vagy egésznap rosszul.Nem a tünetektől lesz életképes a terhesség,ez egy irtózatosan nagy tévhit.
2022. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt pms az 5. hétben. A valódi terhes tünetek (gyomorpanaszok) a 6-7. héten kezdődtek, és a 13. hétig tartottak, bár néha még most is előfordul.

Szerintem nincs jelentősége az elején a pms tüneteknek, nem jelent semmit.

15 hkm

2022. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Biztos a vetélés miatt aggódom ennyire.

Azóta kicsit fájdogál a hasam, derekam, de lehet csak a félelem miatt képzelem már be.

Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 19. 17:50
 7/9 Solya34@ válasza:
Sziasztok. Segitségre lenne szükségem. Egy ideje probálkozunk párommal h baba legyen. Ebben a hónapban már minden be volt tervezve. Ovu teszt minden. Elötte is akkor nap is együtt voltunk. Aztán fura dolog történt kétszer is nem egymás utáni napon egyszer reggel egyszer pedig este bepecsételtem. Olvasgattam h lehet annak jele h valami beindult. Egyenlöre várom a kövi mensit ami 8 nap mulva lenne esedékes. De azota feszül érzékeny a mellem. A hasam alul szintén.csipked.feszül. volt már valakinek hasonló tapasztalata? Tudom h várnom kell a teszttel ami nagyon nehéz.😔 Köszönöm a válaszokat
2022. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. Solya34@

Igen, sokaknak van hasonló tapasztalata. Aztán van, aki terhes lesz, másnak meg megjön. ENNYIBŐL SEMMIRE NEM LEHET KÖVETKEZTETNI. Kivárod szépen a 8 napot, ha pedig akkor sem jön meg, akkor tesztelsz. Addig pedig koncentrálj a munkádra szépen, foglald le magad.

2022. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Solya34@ válasza:
Köszönöm a segítséget.szép napot.
2022. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!