Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tudna segíteni nekem...

Ki tudna segíteni nekem tapolcai lombikos tapasztalataival?

Figyelt kérdés
Most tudtuk meg a férjemmel, hogy számunkra a lombik az egyetlen lehetőség, és szeretném vkivel felvenni emilben a kapcsolatot, aki megválaszolná a bennem kavargó kérdéseket. Tudom, hogy így ismeretlenül ez nagy kérés, de bízom benne, hogy még vannak segítőkész emberek.
2010. szept. 13. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen segítek, de légyszi írj nekem privit, ha lehet és mailben megbeszéljük a kérdéseidet.

30 h km

U.i: Ne csüggedj nagyon, jó kezekben lesztek :-)

2010. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! Én pécsi vagyok, de Tapolcára járok a Török tanár úrhoz, lombikos vagyok. Bármi kérdésed van, vagy csak jól esne beszélgetni valakivel, írj nyugodtan, akár itt,akár priviben! Legjobb kezekben leszel Tapolcán, csak jót mondhatok róluk!!!!!!
2010. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!