Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaposvári vagy Tapolcai...

Kaposvári vagy Tapolcai Kaálit ajánljátok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy csak a lombik segíthet, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszuk.

A Kaposvári közelebb lenne, de nem tudom, hogy milyen költségekre számíthatunk. Úgy tudom Tapolcán hosszabb a várakozási idő, de ingyenes. Útiköltséget tényleg támogatja a TB?


2011. máj. 19. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!Mi Márc.3.án telefonáltunk időpontért Tapolcára.Jövő hónapban már inszemünk lesz.Szerintem ez nem hosszú idő!!!! :-)

márc 24.én már mentünk is az első vizsgálatokra.Igen aranyosak,segítőkészek és gyönyőrű helyen van.Rengeteg pár jár oda!Egy vérvétel fizetős(14500.-) amúgy minden ingyenes csak a gyógyszerek nem meg a Fagyasztásnál kell még azt hiszem.Remélem tudtam segíteni ha gondolod kérdezz,ha tudok segítek!Moncsi

2011. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia! Mi 2,5 évet vesztegettünk el Tapolcán. 5 inszem, 3 lombik. Szép környezet, kedves személyzet. Hála a nem alapos kivizsgálásoknak 800.000.- Ft kidobott pénz.

Kaposváron most kezdjük a lombikot, egy mindenre kiterjedő, sokkal alaposabb kivizsgálás után.

2011. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha Kaposvár közelebb van, az útiköltséget nem támogatják. Nekünk sem fizették azért, mert Pécs közelebb van, és "oda tartozunk". Ha Pécsre mentünk volna, támogatták volna.
2011. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát te tudod!Azt tudom,hogy nem lenne akkor ott annyi pár hogyha szar lenne.Én meg még jópáran meg vagyunk elégedve.Ja és nálunk igenis alapossak voltak!!!!!!Az eredményeid,eredményeink meg folyamatosan változnak. :-(

Ja és az a sok babafotó szerintem magáért beszél a falakon!Amúgy sajnálom hogy ez történt nálatok.Jó egészséget nektek.és több sikert Kaposváron :-)

2011. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Még azt szeretném megtudni, hogy Kaposváron kb.mennyit kell fizetni a vizsgálatokért, amit lehet tb alapon is elvégeztethetek, azt is elfogadják? Mire számíthatok?

2011. máj. 19. 21:30
 6/12 anonim válasza:

Kaposváron a konzultáció 13.000 Ft. Kb. 1 órás beszélgetést jelent. Ott adnak egy listát, hogy milyen vizsgálatokat kell elvégeztetni. Ezt bárhol TB kártyára megcsinálják, elfogadják a vitt eredményeket. Ha a kaposvári kórház nőgyógyászatán csináltatod, soron kívűl vesznek előre mindig, mindenhol. Még a mufurc dolgozókból is kezesbárány lesz, ha meglátják a Kaális papírt...

Ha megvan minden eredmény, vissza kell menni egy megbeszélésre, ahol elmondják a hogyan továbbot. Egy ilyen megbeszélés 1500 Ft. A lombikot és a hozzá kapcsolódó UH-kat, és egyebeket teljesen támogatja a TB, nem kell fizetni érte.

Itt is nagyon szép az egész, akárcsak Tapolcán. Az asszisztensek második alkalomtól mindenkit a nevükön szólítanak, és ha telefonálsz is, tudják ki vagy, nem kell magyarázkodnod.

Ami nekem nagyon kellemes csalódás volt, az az orvosok viszonya a betegekkel. Annyira családias és közvetlen a kapcsolat, egyáltalán nem azt érzem, hogy orvosnál vagyok. Ezt nem lehet leírni, tapasztalni kell.

Mi február óta járunk, összesen 60.000 Ft-ot fizettünk. Megúszhattuk volna 14.500 Ft-ból is, de egy csomó vizsgálatot ott végeztettünk el. Meg egy sófeltöltést is csináltak nekem, az is benne van.

2011. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Első válaszolónak sok sikert kívánok Tapolcán! Kívánom, hogy sikerüljön az inszem, és hamarosan teljesüljön minden vágyatok!

Ha elfogadsz egy jótanácsot: Ha úgy érzed, hogy nem vagy elégedett, ne kövesd el azt a hibát, hogy a személyzet és a hely miatt nem mentek máshova.

Van jópár ismerősöm, aki előbb lépett, mint mi, és már BMC-nek és a győri Kaálinak hála karjaiban tartják a babáikat.

2011. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Nagyon szépen köszönöm a részletes tájékoztatásod, segítségeddel sikerült döntenem. Hálás vagyok érte!

Mielőbbi babásodást MINDENKINEK!!!

2011. máj. 21. 08:14
 9/12 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nagyon szívesen válaszoltam. Örülök, ha tudtam segíteni. Sok sikert, és mielőbbi babázást Neked is!
2011. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Voltatok azóta a Kaposvári Kaáliban? Kíváncsi vagyok, mi volt a véleményed.
2011. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!