Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 5 napja késik,...

Menstruációm 5 napja késik, de a mai tesztem negatív. Folyamatos enyhe alhasi fájdalmam van. Mi okozhatja? Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már a menstruáció előtti napokban is volt enyhe alhasi fájdalmam, de gondoltam csak azért mert hamarosan meg fog jönni. Végül nem jött meg még mindig, ma reggeli tesztem negatív. Ciklusaim általában pontosak.

Mi okozhatja az alhasi fájdalmat ilyenkor? Mikor érdemes orvoshoz menni? Lehet terhesség a hátterében, ha a teszt negatív?


2022. márc. 23. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Simán késhet stressz..stb miatt és az is lehet, hogy terhes leszel csak később volt peteérésed, de a tüneteket még nem okozhatja az, mert akkor a teszted is pozitív lenne. Hormon ingadozàs.
2022. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg pms-tuneteid vannak, es meg fog jonni. Hany napos a ciklusod?
2022. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 napos késésnél már bőven pozitív tesztnek kellene lennie. Szerintem csak késik, de ha ennyire zavar, akkor orvos.
2022. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!