Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm késik 5. napja....

Menstruációm késik 5. napja. Teszt negatív.3 napja megjön érzésem van, de nem folyamatosan, hanem néha rámjön. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor van a peteérésem, nem szoktam nyomon követni, 26 napos ciklusaim vannak, most járok a 31.-en. Máskor szokott fájni a cicim mielőtt megjön, most nem fáj, viszont a fejem majd lerobban a helyéről. Nem azt akarom, hogy megmondjátok hogy terhes vagyok vagy sem, csupán hasonló tapasztalatokkal rendelkező nők véleményét szeretném megtudni. Előre is köszönöm! szép napot nektek!

2015. szept. 3. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

várj még pár napot és reggeli vizelettel tesztelj.

nekem se mutatott semmit 5 nap késés után. 7. nap már erős pozitív volt.

Bár nekem nagyon fájt a mellem és nagyobb is lett illetve nagyon fáradt voltam mindig.

18 hkm.

szép napot Neked is

2015. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipoben jarok csak nekem a tesztemen lett egy csik de nagyon halvany alig latszik es az is idon tul lett igy nem tudom h jelente valamit. Szerintem holnap reggel mar tesztelhetsz. siman lehet hogy terhes vagy :) . Amugy tervezett babo lenne?
2015. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után lett alig láthatóan pozitív, inkább száradási csíknak mondtam volna, másnap egyértelműen pozitív lett.
2015. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tervezett baba lenne :) Gratulálok a babákhoz! :) Várok még pár napot szerintem, csak aztán tesztelek, mert már unom a sok egycsíkosat. Még mindig nem jött meg persze.
2015. szept. 4. 06:29
 5/13 A kérdező kommentje:
nem is tudom, hogy számít e, de mielőtt megjön, mindig csupa pattanás vagyok (egyébként is van jópár de olyankor durva), de most, eltűnt az összes. Mindenhonnan.
2015. szept. 4. 06:59
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, számít. Nekem olyan gyönyörű lett a börőm, mint még soha.
2015. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sikerült szerintem az egyetlen hibás tesztet megvennem a gyógyszertárból....
2015. szept. 4. 11:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Most csináltad? Kép? Milyen típus?
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hcg line. Pontosan 4 csepp vizeletet cseppentettem rá mégis olyan mintha elázott volna rózsaszínű maradt az egész háttér
2015. szept. 4. 12:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Pár perc után is olyan maradt? A gabriel-lel jártam így, de kb 5 perc múlva már fehér volt a háttér és szépen látszott a két csík.

Képed van róla?

2015. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!