Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most komolyan, akik megszakita...

Most komolyan, akik megszakitas mellett lettek terhesek, az nem elovaladektol lehetett, hanem inkabb tul keson vette ki a ferfi, nem?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, az elovaladekban is lehet sperma, de akkor vajon miert van az, hogy vannak nagyon sokan, akik sikeresen alkalmazzak a megszakitast a terhesseg elkerulesere, es mikor elesben megy, akkor meg rogton jon a baba? Nem lehet, hogy ott joval elobb kiveszi a ferfi, vagy felidoben gumit huznak, ahol meg becsuszik a baba, ott csak kozvetlenul a legvege elott veszi ki?


Ertem, hogy aki nem akar gyereket, az vedekezzen normalisan, ezt most ne irjatok, mert nemez erdekel. Az erdekrlne, hogy aki megszakitas mellett lett terhes, ott valoban lehetett-e az elovaladektol, vagy inkabb arrol van szo, amit utobb fentebb leirtam?


2022. márc. 24. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Erre a válaszra egy férfi tudná megmondani a választ igazán.

Viszont én 19 éves koromban és 30 éves koromban is csináltam megszakítással, nem lettem terhes egyszer sem.

Szerintem hazudik az a pasi, aki azt mondja, hogy én időben kivettem.

2022. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én igy lettem terhes, de egy pici ondó került belém, utolsó pillanatban húzta ki a párom. Szóval, ez lehetséges. Mások helyett nem tudok nyilatkozni, mert nem voltam ott mikor csinálták.
2022. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Első együttlétnél nincs ondó a hímvessző egészében normál helyzetben, így előváladéktól nem lehet teherbe esni. Második együttlétnél értelemszerűen már simán.

De egyébként igen, valószínű nem húzta ki időben és pont ovukor történt mindez.

2022. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi így"védekeztünk" 12 évig, többedik menetnél is, soha nem volt baleset, bár azért mertük vállalni, mert tudtuk, hogy 3 gyereket szeretnénk, nem lett volna gond, ha hamarabb jön.

Lett is, kettő 3 hónapon belül mikor próbálkoztunk, a középső 1 év után valamiért.

A harmadik után azért inkább elköttettem magam, mert az ördög nem alszik.

2022. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi is “védekeztünk” így néhányszor szoptatás alatt, amíg a spirált még nem lehetett feltenni. De tudom, hogy egypárszor nem sikerült kihúzni idôben, és jutott be ondó is. Az én férjem nem csinált önérzeti kérdést ebbôl, simán megmondta, meg észre is vettem.

Úgyhogy szerintem igen, nagyrészt az van, hogy nem húzzák ki idôben.

2022. márc. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Én biztos nem. Miután kivette, rá pár percre ment el.
2022. márc. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Első menet, bőven időben kivette, mert jóval utána ment el, szóval 100%.

Nem lett volna oka hazudni sem.

Egyébként örültünk neki, miután a nőgyógyász megnyugtatott. Akartunk gyereket, csak missed.ab után kis kivárást javasolt a dokim. Nem a szexszel, az már mehetett akkor.

2022. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Fiunk úgy "készült", hogy kivette időbe,tudom, mert kézzel fejeztem be neki. (Ez az 1 alkalom volt, szóval 1000%, hogy akkor fogant) Szoval ennyit erről.
2022. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kamu szöveget csak azok tolják, akik szégyellik beismerni hogy túl bambák a védekezéshez és kell egy jó kifogás.
2022. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyénfüggő is lehet. Valakinek vannak spermiumok az előváladékban, valakinek nincs. Vagy más miatt is lehet. Meg persze a vakszerencse.
2022. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!