Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta mellett nem jött meg?

Tabletta mellett nem jött meg?

Figyelt kérdés

Már 2 éve szedem ezt a fajta tabit, napra pontosan mindig 4 hetente, kedd reggel szokott megjönni. Egész nap idegeskedtem, mert legapróbb nyoma sem lenne, hogy meg akarna jönni. Ilyen még sosem volt, mióta szedem a tablettát, hogy ne jött volna meg kedden. Másrészt én nagyon izgulós vagyok, szóval mindig használunk óvszert is.

Csajok, segítsetek, ez miért lehet?


2022. febr. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Várj egy kicsit és ha akkor nem jön meg menj orvoshoz. Ezt csak ő fogja tudni megmondani. Kizártnak tartom, hogy gyógyszer és óvszer mellett terhes legyél.
2022. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nem vagy.

Lehet annyira elvékonyodott m@r anyálkahártya hogy nincs mi leváljon.

2022. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Fogamzásgátló+óvszer mellett fizikai képtelenség teherbe esni, szóval ezt az aggódást próbáld megszüntetni.

Ahogy a második válaszoló írta, 2 év után simán történhet ilyesmi.

Sőt, eleve vannak olyan fogamzásgátlók is, amelyek mellett egyáltalán nincs megvonásos vérzés.

Az is lehet, hogy most később tapasztalsz majd vérzést, de az is, hogy most teljesen kimarad.

Nem, ez nem olyan probléma, amivel orvoshoz kellene rohanni. De ha a következő 2 levélnél sem jelentkezik a vérzés a tablettamentes napokon, akkor nem árt egy kontroll.

2022. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát még kerek egy napja sem késik, te meg már gyakorin vinnyogsz. Atya ég. Vegyél holnap egy terhességi tesztet, és ha negatív, akkor hűtsd le magad, előfordul az ilyen...
2022. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!