Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek több, mint...

Volt olyan, akinek több, mint 1 hét telt el a mensi elmaradása és a pozitív teszt között? Mennyi volt a kettő között eltelt maximum idő?

Figyelt kérdés

Szeptember 4-én kellett volna megjönnie. Tegnap délután és ma reggel teszteltem, de mindkettő negatív lett.

Angliában élek, itt 12 hetesen van az első vizsgálat, nem veszik túl komolyan a dolgot, ezért nem tudok csak úgy odamenni, hogy UH-ozzanak meg.

Mit gondoltok, csak késik? Volt egy vetélésem egy éve, azelőtt elég rendszertelenek voltak a ciklusaim, de azóta +-4 nap volt a maximum eltérés, és az sem sokszor.


2010. szept. 14. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a tesztnek már ki kellett volna mutatnia.
2010. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később volt peteérésed.Nekem az első terhességemnél a nemvárt után 10 nappal lett csak halvány pozitív teszt.Úgyhogy van még rá esély, hogy babás vagy!Sok sikert!
2010. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek soha nem mutatta ki a babáját a teszt, pedig már az orvos is látta a kis dobogó szívét. Ő két-három tesztet használt el. Nekem azt mondta az orvosom, hogy ne törődjek a tesztekkel. Állítólag az 50%-uk hibás, emiatt vannak téves eredmények (tapasztalatból mondom, nekem is volt hamis pozim).

Egyébként hasonló cipőben járunk. Nekem is napok óta késik, két teszt negatív, a cicim fáj, feszül, fáradt vagyok, reggel émelyegtem. Majd meglátjuk...

Megy a drukk Angliába is! :)

2010. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó, megy a drukk! Kérlek, írd meg majd, hogy mi lett a vége:)

2010. szept. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!