Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Római jog vizsgára elég 2 nap...

Római jog vizsgára elég 2 nap tanulás idegen nyelven? Írásbeli lesz, teszt,7 kérdésből 4re kell tökéletes válasz és megvan az átmenő, plusz egy szöveg, kommentálni és akkor maximum a pontszám.

Figyelt kérdés
Az egyetem nagyon kemény, szóval nem az a liccs-loccs dolog.
2011. jan. 14. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég. A 2 nap tanulásigény pedig pont a liccs-loccs dolog lenne. Ha tudod az anyagot és csak át kell nézni az más dolog, arra nyilván elég a két nap, de nem tudom, nem jogon vagyok.


Sok szerencsét a vizsgára!

2011. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Római jogra két hónap nem elég, nem két nap :D Bár úgy tűnik, hogy hozzád hasonlóan én is két nap tanulás után fogok nekimenni a vizsgának :D:D
2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. Én egy ilyen vizsgára minimum másfél hetet áldoznék.
2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És ha a lényeget (minden leckénél a legfontosabb 3-4 mondatot) megtanulom, akkor sem kaphatom meg az átmenőt?? :S
2011. jan. 14. 21:40
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan két hetet tanultam rá.

Mondjuk nálunk 3 tételt kellett húzni, 93-ból! Ha *-gal jelöltet húzol, az minimumtétel tehát szóról szóról kellett tudni. Nekem kettő *-os volt. Átmentem, de kutya kemény volt.....


Nem tudom hova jársz de érdekes a felfogásod........

2011. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Miért érdekes a felfogásom?
2011. jan. 14. 21:41
 7/24 anonim ***** válasza:

21.41. vagyok. ne haragudj de sokszor pont úgy csinálják meg a tesztkérdéseket hogy ne csak a tömör lényeg legyen a válasz hanem pont az apróbetű.


Na meg mit érsz vele ha megtanulod a lényeget, lehet hogy valóban teljesen más kérdéseket tesznek majd fel?

2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes mert számomra felfoghatatlan hogy valakinek megfordul a fejében hogy egy római jog vizsgára 2 nap tanulás elég... :) Vagy nem jogra jársz? Mert ha nem hanem csak valami sini-finibb suliba csak van ilyen nevű tárgyatok akkor bocs...
2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De jogon vagyok és tudom, hogy nagyon ellőttem de egyszerűen nincs már időm és nem hittem, hogy ennyire összegyűl meg nehéz lesz... Ugyebár első év és sokan mondták, hogy ők csak szesszióban tanulnak stb., azt gondoltam jobb lesz így...

Majd mindenképp megírom az eredményt, ha érdekel titeket, a vizsga 19.én lesz. :S

2011. jan. 14. 21:45
 10/24 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok és nekem is volt olyan vizsgám amit ugyanígy eltoltam :)) Na jó nem ez a tárgy, mert ettől féltem mint a tűztől, de pl. európai jogtörire pár napot hagytam...hát mondanom sem kell bukta volt.

De mondjuk nekem mindig csak szóbelijeim voltak.


Szóval lehet mázlid lesz, ezért a linkek nevében nagyon szurkolok neked, tudom mit érzel!!! :)

2011. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!