Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshettem teherbe?

Hogy eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Ciklusom 22.napján voltunk együtt gumi nélkül, a 72 órás tabletta után hánytam, valószínűleg az volt a probléma. Most a 32.napon pozitív lett a tesztem (rossmannos- az megbízható?). De komolyan, ki esik teherbe a 22.napon? Ez egy rossz vicc.
2022. márc. 31. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos bármikor csúszhat az ovu, neked pont most.
2022. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicc vagy sem, most már ott van. Menj orvoshoz és kezdd el intézni a műtétet vagy a terhesgondozást, amelyik mellett döntesz.
2022. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínü,hogy akkor pont késett volna menzeszed.

Én a 24. napon lettem terhes a másodikkal.

Amikor számoltam teljesen lehetetlennek gondoltam, de végül pozitiv tesztem lett.

2022. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ha nem védekezel, akkor mi ezen a meglepő? Gondolom ha nem védekezel, akkor gyereket akarsz.

Most mehetsz akkor abortuszra.

2022. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly kérdés?!


Védekezés nélkül szexeltél... mar csodalatra méltó, ha nem akarsz gyereket.

Kihanytad az eseményutánit, tehát adtál a szarnak egy pofont. Ha elolvastaf volna a tájékoztatót, benne van, hogy hasmenés, hanyás utan nem hat....


Ennyi ésszel komolyan nem értem mit vártál, mar bocsi.

Védekezés nélkül a ciklus BÁRMELYIK napján is teherbe eshetsz.


Nekem a fiam pl mensi után 2 nappal történt aktusból született, a lányunk pedig a mensi elötti napokban. (Azzal a különbseggel, hogy mi mind a kettőt akartuk)

2022. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig 28-30 napos ciklusom volt, és 22-24 nap közt estem teherbe valamikor. Mindhárom gyerekem a kiírt időpont után született. Van ilyen, és nem is annyira ritka.
2022. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást :( én nem tudtam hogy van ilyen. Abortusz lesz valószínűleg.
2022. márc. 31. 15:06
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Mit nem tudtál?

Ha gumi nélkül szexelsz akkor terhes lehetsz? És ha kihánysz egy "gyógyszert", akkor az nem hat? Ez van ha tényleg 0 iq-val él valaki nemi életet.

2022. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha az elvetetéssel kapcsolatban szeretnél beszélgetni, akkor írj rám.
2022. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Naaggggyon remelem h troll kerdes!
2022. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!