Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után teherbe eshettem?

Ovuláció után teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdett estére erősödni az ovulációs tesztem. Hétfőn délután még erős volt, de már nem annyira mint éjfél körül, tehát hétfőn lehetett a tüszőrepedésem. Kora esti órákban és este éreztem picit alul a hasamat. Férjemmel viszont csak kedd este tudtunk együtt lenni. Esélyes, hogy megfoganhatott a babánk? Nagyon szeretnénk, ez az első próbálkozásunk. Volt aki így esett teherbe?

2021. máj. 26. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció után 12-24 óra. Szóval neccesnek hangzik, de persze semmit nem lehet kizárni.

Tényleg ne pörögjetek rá ennyire. Mondom ezt őszinte tanácsként úgy hogy régebben mi évekig próbálkoztunk és tényleg voltak nehéz időszakok.

2021. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pozitiv teszt utan 24-36 oraval van tuszorepedes, utanna meg a petesejt el minimum 12 orat. Szerintem meg benne lehetsz. Szurkolok
2021. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom jovohet vège felé hogy lette babuci:)
2021. máj. 26. 15:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos
2021. jún. 8. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Legkozelebb biztos sikerül. Sajnos ha minden passzol is csak 20 % esellye van. Nalunk lombiknal sem sikerült pedig ott aztan mar volt megtermekenyules es 5 napos embrio. Csak pozitivan.
2021. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nektek is sok sikert kívánok: )
2021. jún. 8. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi
2021. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!