Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covid fertőzés után kell...

Covid fertőzés után kell várni a teherbe eséssel? Ti vártatok, vagy várnátok pár hónapot? Aki covid után nem sokkal lett várandós, tapasztalt valami negatívumot?

Figyelt kérdés
Mindketten 3x vagyunk oltva, enyhe lefolyású volt a betegség, de pont akkor lettünk betegek, amikor belevágtunk volna a babaprojektbe. Már jól vagyunk, nincsenek tüneteink, de azért ki tudja, hogy meddig lesz még bennünk a vírus.

2022. ápr. 1. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem várnék átestél rajta, így talán nagyobb a védetséged, ne terhesen szedd össze megint.
2022. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én 5 hetesen kaptam el és egyébként a harmadik oltás után egy hónappal estem teherbe.
2022. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Terhesen 2szer megnyertem. Egyszer oltatlanul és egyszer oltottan is. Hát másodszor szinte alig viselt meg. Elsőre azt gondoltam, hogy nekem végem. 😅 Ettől függetlenül nem várnék, pláne akkor ha enyhe volt a lefolyása
2022. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi nem oltattunk, mégis enyhébb volt mint egy influenza. Pont abban a hónapban fogant meg a lányunk, amikor elkaptuk

(Ciklusom elején voltam 3 napig rosszabbul csak).


Majd szülés után, mikor 2 hónapos volt, ujra elkaptuk. Akkor sem volt rosszabb, ott 2 napig voltunk betegek. A baba (most 6 hónapos) el sem kapta.

2022. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Én covidos voltam menstruációm is pont akkor volt meg. Utána terhes lettem, következő már nem jött meg. Nem vagyok beoltva, de a babám down-szindrómás lett volna. Nem tudom van-e közé, hogy pont a fogantatás előtt voltam covidos.
2022. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5- a down-szindróma egy kromoszóma rendellenesség. Semmi köze a covidhoz
2022. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is downos lett volna, se oltott se covidos nem voltam.
2022. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!