Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy van egy...

Mitől lehet, hogy van egy erős pozitív tesztem 5 nap késés után, aztán megjön, normálisan menstruálok és közben szúr a petefészkem, de elég keményen? Ez utalhat valami bajra, vagy esetleg méhen kívüli terhességre?

Figyelt kérdés
(Kedden megyek dokihoz.)
2008. dec. 17. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem Te írtál délelőtt?
2008. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Még nem állt át a szervezeted. Talán még a jövő hónapban is meg fog jönni, idő kell, míg a szervezeted megérti, mi is a helyzet.
2008. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a verzes meg a gorcsolgetes (lehet a te esetedben szurkalas) utalhat mehen kivuli terhessegre is de nagyon ritka. Bocsi, nem akarok senkit megijeszteni, nem ez a szandekom. A doki megfog nezni utlrahanggal hasival meg huvelyivel is. Eloszor igy probaljak kizarni a mehen kivuli terhesseget. Ha nem lat a doki semmit ultrahangon akkor a veredben fogjak megnezni a hcg szintet es masnap visszamesz meg egy vervetelre es ha a hcg csokkent akkor veteles tortent. Ha nem akkor vagy mehen kivuli vagy nagyon pici es ezert nem latta a doki. Nallam igy allapitottak meg a vetelest, hogy a hcg masnap kevesebb volt mint egy nappal elotte. De feleslegesen ne keseredj el, mert igaza van a valaszolonak aki azt irta, hogy a szevezeted lehet nem allt at. Nagyon sok minden megtortenhet es kivanaom, hogy minden rendben legyen, de biztosat csak a doki mond majd. Lehet jobb lenne elmenned hamarabb mint kedd.
2008. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,


Melyik kedden? Azért én a biztonság kedvéért bemennék az ügyeletre.

2008. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha erosen faj a hasad irany a korhaz, mert az mehen kivuli terhessegre utalhat, esetleg vetelesre, es mindez nagyon veszelyes. Nem akarlak megijeszteni, de nagyon figyelj oda. A teszt mondjuk kimutathat egyebet is, nemcsak terhesseget. Ha terhes vagy akor nem normalis a gorcs es a verzes.
2008. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De én voltam, csak egyre több olyan választ kapok, hogy gáz van és ciszta is lehet, azért írtam be egy kicsit részletesebben.

Köszönöm a válaszokat! Jó lesz, ha a doki megnyugtat!

2008. dec. 17. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Cisztatol nem jon normalis verzes. vagy darabos a verzes, vagy nagyon eros, sot, van akinel egyaltalan nem jelentkezik a verzes, bar ez ritkabban fordul elo.
2008. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy kezdődött nekem is, menstruációm elmaradt, majd 5 napra rá véreztem, 4 pozitív teszt, terhességi tünetek, s méhen kívüli terhes voltam, meg kellett műteni.

Nem ijesztgetni akarlak, de irány az orvos, ulrtrahang- hasi és hüvelyi is, vérvétel!!!!!!!!!!

Ne várj keddig!!!!!!!!!!

Anita

2008. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz baj!

Köszönöm.

2008. dec. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!