Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szerint a hőgörbe vezetése...

Aki szerint a hőgörbe vezetése butaság, időpazarlás, az miért gondolja úgy?

Figyelt kérdés
Már többször olvastam ilyen véleményt, kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az oka, hogy így látják egyesek :-)
2010. szept. 14. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Én most kezdtem egy bő hónapja, de én is kíváncsi lennék miért gondolják így. Szerintem szuper dolog megérteni, megfigyelni a saját testünk működését. Én érdekesnek és hasznosnak találom.

Ja és talán én így majd nem teszek fel hülyébbnél hülyébb kérdéeket.....

2010. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna,hogy ennyi mindent ki lehet olvasni belőle,már évekkel ezelőtt elkezdtem volna!Ma már tudom,hogy mikor van peteérésem,mennyi a luteális szakaszom,pontosan tudom,hogy mikor fog megjönni(sajnos),és hogy,hogy jelez a testem.Sajnálom,hogy nem előbb kezdtem,de sosem késő elkezdeni,mindenkinek csak ajánlani tudom!!!És szerintem egyáltalán nem macerás,telefont beállít,este hőmérőt leráz,reggel hőmérőt szájba tesz,mér 5 percig,fölkel,följegyez,ennyi...Hétvégén nem is szoktam azonnal fölkelni följegyezni a hőmet,mert utána is látom a hőmérőn.Hajrá lányok,higgyétek el,nem macerás,Én már annyira megszoktam,el sem tudnám képzelni nélküle.Csak a baba jönne már....
2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is csak ajánlani tudom, de azért érdekelt volna, hogy néha egyesek miért írják, hogy butaság, időpocsékolás, meg arra ne hagyatkozzon senki, stb. Csak azért kérdezem, mert ezek szerint lehet csalóka is, vagy mégis mire gondolnak? Úgy látom, most ezt a kérdést nem olvassák.


De nektek köszönöm a véleményeket! :-)

2010. szept. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!