Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe vezetők! Tudtátok...

Hőgörbe vezetők! Tudtátok ezt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, hogy a hőgörbe vezetés arra jó, hogy megtudjuk hogy mikor van ovulációnk, viszont arra nem, hogy megtudjuk, tényleg terhesek vagyunk-e! Tehát addig érvényes, amíg tart egy adott ciklus. Utána ha teherbeestünk nem törvényszerű hogy továbbra is meg legyen emelkedve a hő! Pl. akinek volt vérzése is akkor, amikor lennie kellett, és ennek ellenére terhes is, utána tök mindegy hogyan alakul a hő, az a lényeg, hogy előtte leolvasható legyen az, hogy megvolt az ovuláció! Tehát nem törvényszerű hogy pl. egy 28 napos ciklus után is magas hőt mérjünk ha terhesek vagyunk, csak az számít, ami ezen belül van! Összefoglalva: Ovuláció meghatározására érvényes a hőgörbe vezetése!
2011. ápr. 27. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én még nem láttam terhes görbét nagyon alacsony hővel! Tehát valami köze csak van hozzá!
2011. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam, hogy ezt mondta, de mivel ő az orvos, hát csak jobban tudja!
2011. ápr. 27. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül!
2011. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Az én dokim meg azt mondta, hogy felesleges mérni a hőt, mert sok nő azt hiszi, hogy a hőleesés előtt van vagy aznap ovuja, közbe meg nem, aznap reped meg a tüsző és ami folyadék kifolyik belőle az lehűti a hőt, ezt jelzi a hőmérő, de nem mindenkinél szabadul ki azonnal a petesejt a tüszőből, eltelhet két három nap is onnan számolva, sokan meg csak előtte meg aznap szexelnek baba ügyben, rá pár napra amikor a tényleges van, akkor meg nem, és várják a mannát, hogy miért is nem esnek teherbe..én is vártam, aztán hüvely uh-on kiderült, hogy hőleesés után negyedik nap volt ovum, amikoris a hőm már négy napja emelkedett volt, azelőtt itt már nem szexeltünk, mert én marha vigyáztam magamra:))szóval ..
2011. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16:22-es

Igen, ezt én is tudtam, hogy nem biztos, hogy azonnal ki is szabadul a petesejt, ez tényleg így van.

2011. ápr. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!