Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát várok? Halvány terhesség...

Funni9519 kérdése:

Babát várok? Halvány terhességi tesztnèl is lehetek babás?

Figyelt kérdés

Most nem tudom hogy örüljek vagy mèg ne. Szerintetek lehet baba. Nagyon halvány a vonal.

[link]



2022. ápr. 6. 15:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
Egy pár nap múlva csinálj még egy tesztet. Én egy hét késés után kértem időpontot, 8 hetesen voltam az első vizsgalaton. Bőven elég így menni, ha nincs panaszod, 7 hét előtt felesleges. Gratulálok!
2022. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem fog semmit tudni mondani, 3 hét múlva van ertelme menni, de ha azt mondta egyből szólj és van is időpontod, akkor annak biztos van valami oka.

De nem lát még semmit.

2022. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

Lehet elküld hcg vétvételre

Vagy progeszteront nèzne, így, ha azt mondta menj, akkor biztosan van oka.

3.#

7.#

2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosod azt mondta, hogy szólj amint pozitív a teszted, akkor hívd fel. Ne az itteni válaszokra hallgass, hanem az orvosra, könyörgöm.
2022. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Persze, ez egyértelmű. Holnapra kaptam is időpontot, mindenképp elmegyek, abból baj nem lehet. Bízom benne,hogy valóban pozitív. Csináltam másfajta tesztet, az is ugyan így halványan mutatta.
2022. ápr. 6. 19:48
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom engem 5 hetesen már behívott, azt mondta ilyenkor csak arra kíváncsi, hogy nem méhen kívüli-e. Ez nem szokásos eljárás, hogy mindig azt olvasom elég 7-8 hetesen menni? Nekem megnyugtató volt hogy látta hogy jó helyen van 🤷‍♀️
2022. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozi. Nem olyan halvány, látszik az. Gratulálok.
2022. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, nekem ennél sokkal halványabb volt és már 10+6-nál tartunk! Az első vizsgálaton volt szívhang, minden rendben volt. Viszont a holnapi vizsgálaton szerintem még semmi nem fog látszani ezért ne keserdj el, készülj fel rá lelkileg, mert ez le szokta lombozni az embert.
2022. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ma már teljes a 2 csík, ez már biztosan pozitív. Nem keseredek el, az is elég ha azt mondja a helyén van. Köszönöm szépen mindenkinek! Ez életem egyik legszebb napja!☺️
2022. ápr. 7. 15:31
 20/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok még egyszer. Boldog babavárást.
2022. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!