Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyértelmű 1 csíkos tesztnél...

Egyértelmű 1 csíkos tesztnél miért kérdezgetik, hogy látunk-e valami halvány pozitívat? Főleg, ha túl korán csinálják a tesztet?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy régóta várják sokan a babát, a mai világban ez már nem számít egyedi esetnek, de azért még nem kell beleőrülni. (Aki már az őrület szélén áll emiatt, attól már most elnézést kérek, de nekem ez a véleményem.)

Mi még nem olyan régóta próbálkozunk, de csináltam már 1-2 tesztet, és egyiknél sem véltem felfedezni ilyen meg olyan halvány szellemcsíkot stb.

Mivel PCOS+IR-em van, tudom, hogy nem fog gyorsan összejönni, de attól még nem fogom magamat és a családomat is az őrületbe kergetni... Én így gondolom :)



2015. ápr. 6. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

és az egyértelmű 2 csíkosok?

állítom csak gratulációra vadásznak.hogy de jó, terhes lett

2015. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, bár egycsíkosból több van, azért is ezt kérdeztem :)
2015. ápr. 6. 01:47
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem annyira vágynak a babára, hogy látnak még egy csíkot. Esetleg ott is van, csak nem jó a kép. Én is voltam így. Tényleg ott volt a második csík, csak elvetéltem. Orvosilag igazoltan, kórházban. Ti még nem olyan régóta próbálkoztok, de van, aki már több éve, és mindenben kapaszkodót keres. Te nem "véltél" felfedezni második csíkot, én meg igen. És igen, ott volt, csak nem tudtam róla "egyértelmű" képet csinálni (A tesztet egyébként őrzöm, a mai napig látszik rajta a két csík). Az viszont egyértelmű volt, hogy elvetéltem. Kívánom Neked a mihamarabbi egyértelmű 2 csíkos tesztet, meg a boldog babavárást!
2015. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) Neked is hasonlókat kívánok!


Érdekes az emberi lélek :)

2015. ápr. 6. 02:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Elhiszem, hogy odaképzelik. Meg azt is, hogy x idő próbálkozás után már nem tudják könnyedén várni.


De akkor is: mivel jobb, hogy kimarad mensi előtt egy héttel, negatív tesztről összevissza photoshoppol egy képet, hogy látszódjon rajta valami halovány száradási kép, majd itt lepontozza azokat, akik szerint ez egyértelmű negatív, és mondjuk lehetne várni egy hetet a nem várt után, és akkor reggeli vizeletből tesztelni. Az már egyértelmű lenne, és eleve nem kellene itt kérdezni semmit. Szóval megértem, de teljesen feleslegesnek tartom, csak magukat stresszelik vele.

2015. ápr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor gyereket terveztünk, akkor én is gyártottam a negativ teszteket. Szar érzés volt, de ezek után sem tudom megérteni, hogy valaki miért teszi fel ide? Férj, barátnő segítsége csak kézenfekvőbb lenne. Ha valaki ide tud tenni képet, akkor egy bizalmasának is elküldhetné.

Sokféle tesztet csináltam, és mindig egyértelmű volt, hogy pozitív vagy negatív. Képen már nem olyan egyértelmű. Szóval, ha szabad szemmel nem tudja eldónteni a tesztelő, akkor mit vár a monitor mögül ülőktől?

2015. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is annyira szeretnék már a babát, hogy addig nézik, míg odalátják a 2. csíkot is.

(Bár én soha nem láttam, pedig elhiheted, hogy csináltam pár tesztet a közel 8 évnyi próbálkozás alatt. És szuggeráltam ezerrel, hogy legyen ott a másik csíkocska is.)

2015. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért az is sokszor előforul, hogy nagyon halványan én is látok valamit ezeken, pedig sokan odaírják, hogy negatív. Képernyőtöl is függ, a gépemen sokszor én sem látom, de telefonon igen. Szeirntem ritkán van egyértelmű negatív feltéve, általában valami látszik, csak tényleg halvány. Meg olyan is van, hogy előben látszik, de már képen nem annyira. Engem nem zavarnak ezek se, ha nincs ekdem megnézni nem kattintok ra és kész.

Az engem is jobban zavar egy fokkal, mikor teljesen egyértelmű, erős pozira kérdezik, hogy ott van-e. Szerintem is scak gratulációt akarnak. Bár engem ez sem idegesít, ha gratulációra vágyik, megkapja :) Ilyenkor még általában nem mondja el senkinek, mert nem okos dolog szétkürtölni egy pozi teszt után és lehet ezért érzik kényszerét, hogy itt elmondják és meggratulálják őket.

2015. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a kimaradt mensi előtti tesztelgetés... És sokan meg odaírják, hogy halvány pozi meg gratulálnak, aztán jön a kérdező hozzászólása 2 nappal később, hogy megjött.

Én most vagyok abban a szituban, hogy majd tesztelnem kell, de csak 18.-án (doki is ezt a dátumot írta a papíromra), és előbb nem is fogok, mert nincs értelme. Bár akkor remélem már nem csak 1 csíkos lesz :)


Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :) Ha valakinek van kedve, még szívesen olvasgatok véleményeket :)

2015. ápr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!