Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat szorongok, szerintem...

Sokat szorongok, szerintem ezért nem esek teherbe. Milyen nyugtató hatású készítmények vannak (tea, gyógynövény stb. ), amik a magzatnak sem árthatnak?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta szorongással küzdök, de nyugtatót nem akarok szedni. Másfél éve próbálok teherbe esni és bár igaz, hogy már 39 éves vagyok és hormonális problémáim is voltak, de ezek úgy néz ki, hogy rendeződtek. A szorongás biztos nem használ, ezért szeretnék valami gyógyhatású készítményt, ami nyugtató hatású.
2010. szept. 15. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok, és én is küzdök egy babáért, bár nekem már vannak gyerekeim.

Én is kb 1,5 éve szeretném, szerintem van olyan teakeverék, amiben nyugtató hatás is van, és a teherbeeséshez is jó.

Fogamzás teaskeverék, az orbáncfű nyugtat is egy kicsit.

[link]

Nyugi, én is nagyon lelkizek rajta, mindenki így van ezzel, azzal bíztatom magam, hogy 45-ig van még egy kis idő.:))

2010. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kineziológus segített. Fel tudja oldani a régi negatív tudatalatti gondolatokat és érzéseket. Kaptam tőle személyre szabott homeopátiás golyókat és Bach virágeszencia cseppeket.

Kb egy hónapja voltam, minden nap csinálom a gyakorlatokat amit mondott és sokkal jobban vagyok azóta.

Szerintem egy próbát mindenképp megér, mielőbbi babásodást kívánok!

2010. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak még rajtam kívül itt olyanok,akik 40 évesen babáért küzdenek?Azt hittem nincsenek,soha nem láttam senkit sem írni.Én is nagyon nagyon ideges természetű vagyok,nyugató ugye kizárt,maradt a macskagyökér tabletta,abból kapok be alkalomszerűen,bár tudom,ezt sem szabadna,de néha muszály.Nekem még nagyon magas a vérnyomásom is,arra is szedek gyógyszert,(szigorúan "kismamásat",évek óta átállítottak már erre,hogy ne legyen gon a fogamzás körül)és így is sokszor vagyok nagyon feszült,nagyon ideges.Azt hiszem az Én problémémat,egy kisbaba azonnal megoldaná,szerintem nem kellene többet a vérnyomáscsökkentő sem.Most nyugtaó teával próbálkozozom,nemsok sikerrel,de Én nagyon hiszek a gyógyteák hatásában.
2010. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!