Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom mennyi az alaphőm?

Honnan tudom mennyi az alaphőm?

Figyelt kérdés

Mensi 1.napjától mérem a hőmet, reggel, nyelv alatt. Hagyományos hőmérővel.


De nekem minden nap eddig más.


Ciklus elején vok.

Így néz ki:

36,7

36,6

36,5

36,6

36,6

36,5

36,8


A naptáram nevű mobilalkalmazás a grafikonon behúzott egy vízszintes vonalat alaphőnek de az alapján húzta be amit megadtam értéket mikor regisztráltam. De nyilván fogalmam sincs mennyi az alaphőm? Csak beírtam egy kb.számot és az alapján húzta be.


Segítenétek ebben?



2022. ápr. 9. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapig méregesd még és utána látni fogod.


Szerezz be egy 2 tizedes jegyig mérő hőmérőt, mert egy tizedessel pontatlan és nehezebben látszik a görbe.

2022. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is probalkoztam ezzel a hovel de rajottem hogy felesleges. Muszakban dolgozok de ha 6 ora alvas utan is nezem az ejszakai muszak utan magasabb a hom. Ezen felul huvelybe merve a legpontosabb a ciklus elso napjatol. Ez is problemas mivel tampont hasznalok. Ezen felul van amikor 1 van amikor 2 takaroval alszok es a szoba homerseklete is valtozekony. Es ez mind befolyasolo tenyezo. Ettol fuggetlenul latszik a peteeres es a mensi ideje nalam.
2022. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!