Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már egy kisfiam 3 éves,...

Van már egy kisfiam 3 éves, kb. 1.5 éve próbálkozunk a kistesóval. A fiam kb 6-8 hónap alatt jött össze, de úgy tűnik, most nehezebben megy. Jósteszt?

Figyelt kérdés

A ciklusom változó 28-32 nap között mozog.

Ma tartok a 28 napon.

Tudom, talán hülyeség, ovu teszttel próbálok jóstesztelni, de már magam sem hiszem el, hogy sikerülhet teherbe esnem.

Reggeli vizeletből tesztelek, tegnap is és ma is. A mai totál pozitív, tegnaphoz képest bőven erősödött. Valaki volt már így? Tényleg nagy hülyeség ez a jós teszt? Vagy mit jelezhet?



2022. ápr. 12. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Hat nekem full pozitív volt az ovuteszt napokig, ez volt fura, akkor csináltam egy hcg tesztet es az is pozitiv lett... szóval nálam bejött. De en nem emiatt ovuteszteltem, csak azt hittem, ovu jön. De mar terhes voltam.
2022. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Párszor már feltettem nekem ilyen volt.

[link]


De amikor az lhn erősödik egy predictor early is mutatja ha baba van.


Most egy digitálist próbáltam ki, mi van ha pár nap késésnél csinálom(már tudtam hogy terhes vagyok, sok teszt + lett) kijött a vigyorgó fej.

2022. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem reménykedem, de bizakodó vagyok


[link]


Ez az enyém

Ciklus 27 nap reggel

Ciklus 28 nap reggel

2022. ápr. 12. 12:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy hcg tesztet
2022. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyet csinálok nemsokára, aztán a másikat majd a későbbiekben. Azért vagyok bizonytalan, mert csak a ciklus 28 napja, és volt már 33 napos is. De arra gondoltam, ha emiatt lenne plusz az Lh teszt, akkor ki kellene mutatnia
2022. ápr. 12. 14:51
 6/19 A kérdező kommentje:

A fiammal 2018ban április 10-en volt pozi hcg tesztem :D 🥰

A férjemnek pedig ma névnapja van 🤞😅

2022. ápr. 12. 14:52
 7/19 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a hcg tesztet, korai volt, pláne így délután

Halvány pozitív 🤞

2022. ápr. 12. 17:33
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt korai ha +, gratulálok halkan.

Képed van?

2022. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, mint írtam 28. Ciklusnap

És délutáni 🤫 halkan reménykedem ennyi idő után


[link]

2022. ápr. 12. 19:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincs különbség a reggeli és a délutáni között mert olyankor 3 óra pisi szünettel csinálom és alig iszom.

A teszted bíztató, nekem 8 dpon csak hajszálnyit látszott majd napról napra erősebb lett a 10 es tesztem, 25 ös kb 11 dpon kezdett látszódni.

2022. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!