Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 70+ napos ciklusnál terherbees...

70+ napos ciklusnál terherbeesés? Hogyan számolják a terhességi hetet? Hogyan lesz beírva a kiskönyvbe? 12.heti genetikai uh. után korrigálják?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem, mikor reggel pozitívat teszteltem, nem számítottam rá, úgy tudtam, hogy 35 napnál tovább tartó ciklus esetén nem igazán van peteérés. De minden esetre nagyon örülünk neki! :)

Január 23.án jött meg utoljára, 2 hetente teszteltem, ma lett halvány pozitív.


2022. ápr. 12. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt tudom, hogy normál ciklus esetén hogy számolják a hetek, ilyen esetben vagyok rá kíváncsi. :)
2022. ápr. 12. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Simàn teherbe lehet esni hosszabb ciklus esetèn is. Ilyenkor ultrahang alapjàn kell szàmolni a terhessèg koràt.
2022. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Jelen. A 12 hetes genetikain megallapitott méretek alapján szamoltunk terminust.
2022. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh alapján számolnak. Gratula :)
2022. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

4-es köszönjük :)

2022. ápr. 12. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van biztos infód arról, hogy mikor fogant vagy elég pontosan meg tudod saccolni, akkor hazudj be normál ciklusnak megfelelő dátumot. Nekem pl. rövidek a ciklusaim, ha a valós menstruációt mondom, akkor végig egy hét eltérés lett volna, így én is kiszámoltam, hogy mikor lett volna a helyes menstruációm kezdete és azt mondtam be, így az egész terhesség alatt tankönyvi méreteket produkáltam.
2022. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!