Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi tesztcsikkal...

X-epil terhességi tesztcsikkal teszteltem most. 3napja késik. Full negatív. Volt már olyan akinek ezután még pozitív lett? Vagy engedjem el ezt a hónapot is? Mindig 27-28.napos a cikluson.azert mertem 3nap késés után tesztelni ..de csalódás volt

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen jókor teszteltél, és sajnálom, hogy negatív.

Ha ilyen pontosak a ciklusaid, akkor már nem sok az esély. Bár így a késés elég furcsa. Ha addig nem jön meg, 2 nap múlva tesztelj ismét, hátha csak most támadt kedve kicsit megkésni a peteérésnek.

2022. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az x-epilről csak jó véleményem van, sosem tévedett. Mensi előtt két nappal már mutatta halványan a pozit.

Ettől függetlenül drukkolok neked!

2022. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pontos ciklus mellett, lehet, hogy én is adnék neki még egy esélyt úgy 2 nap múlva. Van, akinél csak lassacskán kezd el emelkedni a HCG-szint, vagy ahogy az első írta, talán később volt peteérésed.

Ha még akkor is negatív, ne keseredj el, a ciklusod normálisnak tűnik, csak idő kérdése, és sikerülni fog! :)

Sok sikert!

2022. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok. Köszönöm szépen ♥️ bízunk a legjobbakban
2022. márc. 9. 14:58
 5/6 Anndi ***** válasza:
100%
Ha még mindig nem jött meg, facelle hagyományos tesztcsíkot javaslom. Az sokkal érzékenyebb (10-es)! Nekem az x-epil nem tévedett ugyan, de a facelle egyértelműbb.
2022. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze ma megjött,várhattam volna még egy napot.koszonom azèrt.tudat alatt tudtam,hogy ha az lennék úgyis ki mutatná,csak na.
2022. márc. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!