Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná már a teszt?

Kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie, mindig pontos (tudom tudom az ember nem gép). Érzek tüneteket pl mellfeszülés, pici hasi fájdalom, de nem olyan erősen mint szokott. Reggeli tesztem negatív. Korai volt még vagy ha baba lenne már kimutatná?


Bocsi ha buta kérdés de nagyon rá vagyok már izgulva:)



2022. ápr. 14. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Én a nemvárt napján teszteltem, egyértelműen pozitív volt.

Lehet neked később fogant így csak pár nap múlva fogja mutatni de az is lehet, hogy nem jött össze ebben a hónapban.

2022. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Majd 1 hét múlva csinálj újat, az már biztos lesz
2022. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos hogy nem sikerült.Nézd meg holnap,holnapután is.Van akinek a kimaradás után csak 5-6 nappal mutatja hisz nem vagyunk egyformák.Viszont ha már eltelik 1 hét és még mindig negatív a teszt akkor valószínű nem terhességről van szó.
2022. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Minek nézné holnap? Ugyanúgy semmi nem lenne, max szétszedve vagy negatívba kérdezgetné körbe hogy valaki lát-e valimit mert esetlen mintha...

Felesleges

2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem max holnap de inkább délután este felé meg fog jönni.
2022. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Vagy megjön, ahogy várod és pontos vagy nem és pár nap múlva pozitív lesz. Nekem mondjuk mindig pozitív már 3-4 nappal a nemvárt előtt, de nem is pontos, szóval nem vagyunk egyformák.
2022. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
6 nappal előtte + volt a tesztem, de én tudtam az ovut. Ha nem biztos az ovu 2 naponta tesztelj, lehet később volt ovu.
2022. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia így van semmi nem biztos .. én sem tudtam pontosan mikor lehet az ovu és a nem várt napján negatív lett rá 3napra lett halvány pozitív

A

2022. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
2022. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!