Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete múlt el, de még mindig...

1 hete múlt el, de még mindig érzékeny a mellbimbóm és szurkál a hasam, illetve hányinger jön rám, napjában többször! Ha terhesség lenne, már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd a második héttől.
2021. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ha tüneted van azt a hcg okozza, amit mutat a teszt.
2021. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De létezhet, hogy megjött a menzesz és most lenne valami?

Azért furcsa ez, mert ha elmúlt a menzeszem, a mellbimbóm sem volt érzékeny már!

2021. aug. 3. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A teszt már mindenképpen mutatná, vagy kémiai volt esetleg (vetéléssel).
2021. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert hasonlo cipőben járok. Ami viszont furcsa volt, hogy egyáltalán nem fájt a mellem mensi előtt, sőt nem is görcsöltem... Több olyat olvastam, hogy van aki csak akkor vette észre a babát, ha meg mozdult, vagy ha el ment egy sima vizsgálatra, mert ugyan ugy menstruált.. Nem tudom ez hogyan magyarázhato, de pl hallottam olyat, hogy a baba a méh hátso falába ágyazodik és a méhnyálkahártya ugyan ugy le vált, illetve egyik oldalt meg tapadt a baba, másik oldalt pedig le vált.. Szoval énsem tudom igazábol, hogy mikor teszteljek, most még meg van de szédülök és reggeli émelygés is meg van

Napkozben pedig farkas éhség

2021. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 bármikor tesztelhetsz ha a tünetek terhesség miatt lennének akkor mutatni kell a tesztnek.
2021. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) szombat reggelre újabb vérezgetés lépett fel! Kicsit meg vagyok ijedve, hiszen ez most váratlanul ért, sosem volt ilyen, hogy 1 hete elmúlt és most megint van valami.. Mi a fene ez? A dokim sajnos 31ikén tud fogadni, szabadság miatt! Annyit mondott, hogy ha nagyon véreznék és sokáig, azonnal sürgősségi! Mi lehet ez?
2021. aug. 8. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A hólyagcsíra beágyazódása a 13.napon vérzéssel járhat együtt.
2021. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett vegul?
2021. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!