Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinek mensi...

Van valaki, akinek mensi helyett vízszerű folyása volt, és baba lett belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nézelődtem az oldalon, de egyértelműen ehhez hasonló kérdést nem találtam.

Átlag 31 naposak a ciklusaim, ma van a 34., nem jött meg, vízszerű folyásom van 3. napja, de ilyen még sosem volt. A mellfeszülésem nem múlt el egy hét után, ahogy szokott, csak egy kicsit enyhült, és néha van hasszúrkálásom, hol itt, hol ott.

Szóval ez jelenthet babát???


Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 15. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem tesztelsz? :))))) drukkolok
2010. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a gyors választ, nem mertem még tesztelni, már több mint két éve várjuk a babát, nagyon letörne egy negatív teszt, azt hiszem.

Hétvégén szeretnék, addigra tuti kimutatja hogyha ott van a baba.

A kérdést is csak azért írtam ki, mert a vízszerű folyásra azt találtam itt, hogy mensi-jel lehet, hát kíváncsi vagyok van-e akinek nem az volt.

2010. szept. 15. 19:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
vizes folyás nálam stimmelt, de tesztelj!!!!!
2010. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, nagy mosoly van az arcomon, egyre jobban reménykedem!!!!
2010. szept. 15. 19:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
írd meg, mi lett a teszt eredménye! remélem, pozitív, és nem csak hiú reményt keltettem benned. még annyit, hogy nekem lombik után volt ez a "jelenség".
2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom :) !

Most beszéltem párommal, meséltem neki, hogy másnak is volt ilyen jele, és örülök, meg minden, azt mondta azért ne éljem bele magam, mert mindig bele szoktam. Nem is élem én, csak reménykedem!

2010. szept. 15. 19:47
 7/21 anonim ***** válasza:
ari vagy :)) drukkolok nagyon :)))
2010. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt bő vizes folyás a jellemző. Szerintem... :))))
2010. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hűha, egyre több a babára utaló jel, de még mindig nem merem megcsinálni a tesztet, majd a hétvégén. Ja, ma reggelre a hőm 36.5-ről 36.7-re felment :D Szóval holnap, vagy holnapután tesztelek!!!
2010. szept. 16. 06:57
 10/21 anonim ***** válasza:
nagyon várjuk az eredményt!:)
2010. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!