Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez csak nátha vagy...

Most ez csak nátha vagy influenza és ez fertőző? Trüsszögés, orrfolyás, de csak olyan vízszerü, mindezek előtt kicsi torokfájásom volt, közérzetem jó, láz nincs baba miatt izgulok mert ez az anyuka tünetei.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha mama is elkapta vkitől akkor persze fertőző
2009. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintetek elején fertöz v. végig ???
2009. febr. 9. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is uezek voltak a bajaim és 3-4 nap altt elmlt ahogy jött ugy ment és sehol nem voltam szoval nem kaphattam el és nem is fertőztem meg a babámat és senkit sem, sztem csak megfázás. sok kamillatea, méz, strepsils, pihenés, hagyma, c-vitamin
2009. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen most gyógyultam ki pontosan ugyanebből! Olyan nátha és influenza közötti volt valóban. Szerintem fertőz, mert sok ismerősömnek volt/van. De a babám nem kapta el, szerintem azért, mert nagyon-nagyon gyakran szoptattam és így mindig megkapta az ellenanyagot. (Én a szoptatás miatt csak kamillateát, mézet, C vitamint szedtem.)
2009. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi igen én is szedem a vitaminokat és szopizik a drágám de reggel már hallottam hogy hurutos lett 3 hónapos de massziv fiucska még alszik a drágám vajon kell hívni az orvost?
2009. febr. 10. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!