Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem utáni 11. napon ez...

Inszem utáni 11. napon ez ugye már nem a tüszőrepesztő?

Figyelt kérdés

A felső ma délutáni, az alsó délelőtti. Szerintem erősödött, ez akkor már ugye nem az Ovitrelle miatt van? 🙏🙏


[link]



2022. ápr. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az Ovitrelle-töl van! Gratulálok, ez pozitiv! Nekünk most lesz a 3.inszem.

Nektek hanyadik sikerült!?

Én is örülnék egy ilyen tesztnek😊

2022. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, el sem hiszem. 🙏 Képzeld, nekünk is a harmadik volt, de olyan rohanás volt az egész, hogy nem is reménykedtem benne. 11. ciklusnapon mentem UH-ra, 23mm volt a tüsző. A doki mondta h SOS adjam be a tüszőrepesztőt, másnap inszem. Közben a férjemmel akkor úgy jött ki h nem voltunk együtt egy hete, ezért gyorsan együtt kellett lenni, alig volt meg a 24 óra önmegtartóztatás, ennek köszönhetően az eddigi legrosszabb mintáját produkálta, ami inszemre épphogy jó volt😅😅
2022. ápr. 19. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj de jó ezt olvasni! Hátha nekünk is sikerül végre!

Nálatok mi volt a gond? Mióta próbálkoztatok?

Örülök neked , így ismeretlenül is! Kis reményt ad számomra is!

1es voltam.

2022. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! Drukkolok az inszemhez, mikor lesz? Nálunk nem volt semmi extra gond, picit lustabb peteérés (nem minden hónapban) + nem olyan jó sperma eredmény, de az sem olyan vészes. 2.5 év volt, van már egy gyerekünk, ő szintén inszemet, másfél év után sikerült. ❤️
2022. ápr. 25. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Jövöhéten lesz. Nálunk is ugyan ez van. Férjem eredményei jók, nekem viszont hol van, hol nincs peteérésem. 2 éve próbálkozunk már mi is. Nekünk is van már egy lányunk. Ő anno az elsö hónapban összejött.

Bizakodok,hátha most sikerünk lesz!

2022. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!