Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ebben a hónapban...

Van aki ebben a hónapban kezdte inni/szedni a cickát és a barátcserjét?

Figyelt kérdés
Akik hasonló cipőben járnak, azokkal szeretném tartani a kapcsolatot és tapasztalatokat cserélni(kinél,mikor,milyen változás következik be)?!
2010. szept. 16. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem derul ki a kerdesbol, hogy mi a Te problemad?


Tehat mire vagy kivancsi?

2010. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi!

Rendszertelen mensire és peteérés elősegítésére szedem.

2010. szept. 16. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nemrég kezdtem el inni a cickafark teát, a barátcserjét pedig kb. 2 hónapja szedem Pre Mens formájában. Nekem is rendszertelen a menzeszem és pajzsmirigy alul működésem is van.

2010. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Te észrevettél már valamilyen változást,amióta szeded?

Ti is babát szeretnétek?

2010. szept. 20. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:

En a gyogyfuvek hive vagyok, tehat Isten patikajabol gyogyitok es nagyon sok mindent sikerul igy elerni, de csak akkor, amikor megvan a hit, az eros hit.


Nagyon sok embernek ajanlottam mar, es komoly betegsegtol menekultek meg, de ezeket a gyogynovenyek fogyasztasat meg imaval potoltak ki, es igy lett tokeletes a gyogyulasuk.

Aztan meg oda kell figyelni az egeszseges taplalkozasra es a megfelelo rendszeres mozgasra is.


Sok sikert!

2010. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

2. vagyok. Igen mi is babát szeretnénk, hát nem tudom annak hatására-e, de a múlt heti ultrahangon, peteérést látott a doki! Azért folytatom még tovább, minden nap iszok majdnem 1 litert, plusz most még palástfű teát is!

Remélem sikerül mindkettőnknek!

2010. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi is nagyon várunk már a babánkra,de majd jön ha felkészültünk rá!

Remélem,hogy mindkettőnknek nagyon hamar össze fog jönni!

Neked is rendszertelen volt a mensid,vagy csak rásegítesz a teákkal?

2010. szept. 22. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon rendszertelen, sajnos. volt úgy hogy gyógyszer nélkül meg sem akart jönni, most ezért próbálkozok teákkal, meg sok jót hallottam róla, hátha nekem is segíteni fog, hiszek benne!
2010. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!