Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki probalta az AGNUS...

Van aki probalta az AGNUS CASTUS (BARATCSERJET) es babas lett tolle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most kezdtem el szedni, tapasztalatom nincs csak reményem, hogy segít ebben a hónapban a babásodást.
2011. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miota szeded? es hogyan? en napokban varom hogy megjojjon, es az elso menszi naptol fogom elkezdeni szedni.de meg nem tudom hogy hogyan! te hany bogyot szedsz?
2011. okt. 17. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
most olvastam utána és én szedem még a bromocriptint így lehet hogy abbahagyom a barátcserjét mert az is a prolaktinra hat. jövő hónapban folytatom.
2011. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy hónapig szedtem a barátcserjét napi 2×1 szemet.Majd utánna Premenst szedtem, mert azt ajánlották, hogy az jobb. Az utóbbit egy hónapig sem szedtem, mert ha bebizonyosodik aterhesség, akkor nem szabad szedni. Tehát nekem nagoyn gyorsan segített, és több ismerősömnek is pozitív tapasztalata volt a barátcsrejével. Mindenkinek sok sikert, és sok pozitív tesztet kivánok.

14 hetes kismama :)

2011. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt igazoltan progi hiányom, mert a barátcserje arra hat, és elkezdtem szedni mert gondoltam hátha segít, nekem nem jött be, hat nappal kitolta a ciklusomat, hónapok alatt állt vissza a normál 28 napra. Viszont a bébi aspirin azonnal segített, abba a hónapba amikor elkezdtem szedni babás is lettem. 20 hetes.
2011. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én szedem kb fél éve a barátcserjét,de sajnos még nem lettem babás:(
2011. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsánat,de had kérdezzem meg az egyik előzőtől:ki írta elő és milyen dózisban a bébi aspirint?Milyen gondod volt,hogy szedni kezdted? köszi szépen!
2011. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, asprinos vagyok:) a dokim ajánlott napi egy szem aspirin protectet, mensi utsó napjától kellett szedni, azért adta mert egyszerűen nem jött a baba, pedig minden rendben volt velünk. Állandóan hideg volt a lábam, ebből következtetett, hogy nem megfelelő a vérkeringés, és a méhnyálkahártyát ellátó erek sem működhetnek jól emiatt,és lehet ennyi az oka annak, hogy nem jön össze. Elkezdtem szedni és még abban a hónapban össze is jött.
2011. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi szépen:) nekem is mindig hideg kezem-lábam és a kis tesó várat magára.Lehet nekem is szednem kéne?!megkérdezem a dokimat.Amúgy nálam is minden jónak tűnik.
2011. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: nekem is mindig hideg a lábam és talán egyszer voltak fura babás tüneteim mikoris gyógyteát ittam pé serkentésre meglehet hogy az a tea is felturbózta a vérkeringést. Kezd összeállni a kép,szerintem nálam ez akadályozza a teherbeesést. Mikor álltál le az asprin szedésével,mert hallottam káros is lehet ha baba van.
2011. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!