Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt hasonló?

Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam a nogyogyasznál, aki megállapította hogy terhes vagyok az embrió 2,6mm kb 5. Hétben vagyok, viszont a vizsgálat során találtak meg egy petezsakot ami még üres. Ez mit jelent? 2 babát? 2 het mulva kell visszamennem, ellenőriztetni mindent. Valakinek volt hasonló? Hany baba lett belole?

2022. ápr. 21. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ötödik hétben már 2,6 embrió? Ebben biztos vagy? Akkor még csak petezsákot esetleg szikhólyagot szoktak látni.


Lehet akár 2 baba is bár ha az egyikben már embrió is vab valószínűbb, hogy az üres felszívódik.

2022. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

5 hetest mondott, ami betöltött 5 hete jelent, nem.

Ha az egyikben már 2,6 mm-es embrió van akkor szerintem az már üres marad. Ha nagyon egyforma méretű a két petezsák és van benne szikhólag akkor még van rá esély, hogy abból is baba lesz.

2022. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!