Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet elkapni a hüvelyf...

Hogyan lehet elkapni a hüvelyfertőzést ,illetve elkerülni azt ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hogyan lehet elkapni?! Kb bárhogy

Elég ha a hüvelyflórád felborul (pl antibiotikum szedés után) azt meg is van a baj.

A szervezetben alapból jelen van a candida baktérium. Egy borult hüvelyflóra tökéletes táptalaj neki, mar szaporodik is és meg is jöttünk.

Vagy csak egy fertőzött utan pisilni menni...

Megelőzni pl úgy lehet, hogy nem használsz nyilvanos wc,-t, antibiotikum mellett a hüvelyflórát is erősíted, ilyenekkel lehet.

2022. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2022. ápr. 22. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

En azota voltam hajlamosabb ra miota fogamzasgatlot szedtem.


Volt egy idoszak amikor egyhangu volt a taplalkozasom es a doki erre tippelt hogy ez miatt lett fertozesem.


Majd egy ideig nem egyedul eltem es ezen idoszak alatt nagyon gyakran kialakult fertozes (gombas). Munkahelyre mindenre gondoltam de mint kiderult a koltozessel egyutt a gombat is ott hagyta. Takaritas hiaba volt hiszen valaki fertozott folyamatosan. Azota miota egyedul elek a parommal nincs ilyen panaszom. Munkatarsam azt mondta hogy neki is gyakori es a nogyogyasza szerint a tampon hasznalata okozza a problemat hiszen a bacikat nem feltetlenul birod kimosni teljesen a kormod alol es hopp meg van a problema.

2022. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti 2 ph helyreallitot hasznalok+1macmirort
2022. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!