Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH tesztem negatív (halvány...

Az LH tesztem negatív (halvány csíkos) 2 napja -tegnap, ma-, elvileg 17. - én kellett volna p. e legyen. Ha pont nem sikerült elkapni az LH csúcsot (2nqpig előtte nem tudtam tesztelni) akkor lehet utána nem homezo fehér hanem halvány csík?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az LH teszt gyakran egész ciklus alatt kétcsíkos, csak a mértéke változó, szóval semmiféle következtetést (lesz-e ovu, volt-e már ovu) nem lehet levonni abból, hogy "valamennyire" két csíkos.
2018. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet pont lekestem a pozitívat... remek :D köszönöm szépen!
2018. jún. 18. 14:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, előtte nekem homezo volt, tehát 13; 14., 1 csíkos.

15; 16 nem tudtam tesztelni.

17. Re írta a p.et a naptár. 17; illetve ma (18) is halvány 2 csíkos. Ezért kérdeztem :) mert nekem előtte nem volt semennyire csíkos.

2018. jún. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!