Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelossegteljes az, aki ilyen?

Felelossegteljes az, aki ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy anyosom akit amugy nagyon imadok.

Nem is olyan regen feljott az a tema, hogy o mar vetetett el gyereket. Nem is nagyon erdekelt mert a kornyezetembe szinte mindenki vetetett el egyet, amit meg lehet erteni mert fiatal volt vagy akarmi...

De amikor mondta, hogy o elvetett vagy 20-at es ahol intezni kell ezt a dolgot mar torzsvendeg volt es olyan konnyen beszelt errol a dologrol, nem is erdekelte.

Annyira letaglozott ez a dolog, en nem is gondoltam volna rola. Akkor annyira mas lett a szememben, persze meg mindig imadom meg minden, meg hat az o dolguk, hogy mit csinalnak magukkal. Csak azert megis bennem volt, mert en nem igy ismertem meg akit igy nem erdekel ez a dolog. Mashogy fogom fel ezt az abortusz dolgot, lehet ez is kozre jatszik, mivel en nem tudnam megtenni egyszer sem nem, hogy tobb mint huszszor. De persze nem vagyunk egyformak.

Es eszembe jutott hogy annyi ilyen no van aki igy szaladgal az abortuszokra es a ferjuk meg ugy van vele, hogy hat te tudod a te tested. Igy olyanok a nok az en szemembe mint egy jatekeszkosz. Jol megcsinalja az ura az asszonyt a kovetkezmenybe meg bele sem gondolnak, hogy terhes lesz a no es szaladgal. Nem is erdekli oket, ugyan ugy csinaljak es nem vedekeznek. Annyira nem felelosegteljes gondolkodas, miert nem szednek akkor mar fogamzasgatlot vagy valami...nem is ertem. Ertetlenul allok ezek elott a nok elott. Aki igy van hogy gondolkozik?



2022. ápr. 22. 18:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem nagyon volt a nőnek beleszólása abban se, hogy egyáltalán akarja-e csinálni. Szegény nagyanyám soha nem értette, pl. miért lép félre egy nő, hiszen éppen elég kín a zurával csinálni, miért hülye valaki még pluszt bevállalni...
2022. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!