Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom dohányzása miatt...

A párom dohányzása miatt kevesebb az esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Mert ő nem fog róla leszokni, sokat dohányzik. :(
2010. szept. 16. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jók az eredményei, szerintem nem számít.

Az én szüleim is dohányoztak, és Anyu mégis mindig teherbe esett.

2010. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a dohányzás szükiti az ereket.

mindegyiket!

az elsőnek is igaza van hogy nem valószinü hogy bezavar.

2010. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindketten dohányoztunk, született 3 gyerekünk. Ma már felnőttek,és mind egészségesek. A fiam dohányik,van 4,már tini egészséges gyerekük. Az unokám férje dohányzik,3 gyerekük van.
2010. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze vannak ellenpéldák is szép számmal. Attól is függ, hogy mióta és mennyit dohányzik. Érdemes elolvasni a Vigyázat: árt a spermának című részt a cikkből:

[link]

2010. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvastam már cigisdobozon, hogy rontja a spermiumok minőségét, de gyakorlatilag, szerintem nem. Az én párom is dohányzik már elég fiatalkora óta, de elsőre teherbe estem. A szüleim is dohányoztak, és én is itt vagyok. Úgyhogy szerintem maga a dohányzás ténye nem befolyásolja mérvadóan.
2010. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia!a párom már van h 10 éve cigizik sőtt sztem több is én 1 szálat sem szívtam el és elsőre sikerült a baba.sok sikert nektek...
2010. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. szept. 16. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:

A párom napi 1 doboz cigit szív el és mégis terhes vagyok.


24 hkm

2010. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia az első fiam már első hónapban sikerült pedig az akkori párom és én is dohányoztunk.

Most már 4 hónapja próbálkozunk, pedig most volt 9-én egy éve hogy leszoktam, a jelenlegi párom pedig másfél éve hagyta abba a cigit.Szóval szerintem nem befolyásolja.

2010. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!