Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Sikerülhet?

Szerintetek? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval április 5-dikén jött meg és 9-dikén el múlt rá egy hétre 16-dikán voltam együtt a párommal és történt egy kis baki. Elvileg 22-diken volt ovum azaz a tegnap. Szerintetek sikerülhetne a baba ? Szerintem korán voltunk együtt még 1 hét volt ovu-ig persze nem vagyunk robotok akármikor csúszhat vagy hamarabb be következhet az ovu. Örülnénk neki ha sikerülne csak még vártunk volna vele fél évet. (31 naposak a ciklusaim)
2022. ápr. 23. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá, de a remény hal meg utoljára. Korán voltatok együtt, a cikkusod is hosszabb..de hátha.. és ha mégse így legalább tudjátok már, hogy te nem szeretnél tovább várni és belekezdhettek élesbe.
2022. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk várni még vele fél évet mert kint dolgozunk külföldön és legalább 1 évem legyen le dolgozva hogy kapjak majd gyest másképp már szerintem rég babás lennék :)
2022. ápr. 23. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dikk, de sok dike meg dika...

Kétlem, hogy a spermiumok kivárták volna a 6 nappal későbbi peteérést, de mivel mindent csak "elvileg" tudunk, így bármi lehet. Ha késik, tesztelj.

2022. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Dik" 😂És most tényleg ez zavar téged?
2022. ápr. 23. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg zavar, mikor valaki képtelen helyesen leírni a dátumokat. Ennyi hibám nekem is lehet.
2022. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha baki, akkor igenis baj, ha terhes leszel. Várj azzal még
2022. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dikén, hát visszatértél!
2022. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez hihetetlen ki teszek egy kérdést és te meg a helyesírás miatt cseszegetel, nem is ismersz az fel sem merült bened hogy esetleg lehet nem vagyok magyar ugye? De már egyből vádaskodol!és ha zavar senki sem erőltetett rá hogy válaszolj a kérdésemre. De sajna ilyen világot élünk manapság szomorú.
2022. ápr. 23. 18:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg értetted a kérdést nem? Akor meg? Mi a probléma ha bántja a szemeidet az írásom lehet tovább görgetni
2022. ápr. 23. 18:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy sikerül de ki tudja.

Ha jó az időzítés+ nincs semmi féle eü probléma akkor is csak 20% esély van egy ciklusban.

2022. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!