Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem de nem merem...

Terhes lettem de nem merem elmondani senkinek a családból Szerintetek hogy mondjam el? vajon a baratom mit szolna??? En tervezem megtartani, csaladi hatterunk megengedheti maganak. Nem arrol van szo, csak felek... 16/L

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
91%

A baratod mit szolna?! Miert, nem tole van? Ha fel kell nevelni, abban bizony neki is reszt kell venni igy vagy ugy, ilyen nincs hogy jajmitszolna... Amikor elkezd latszani is rajtad, mit fogsz kamuzni, sok kaposztat ettel es felfujt?!


Nagyon, de nagyon surgosen szolj minden erintettnek: a te szuleidnek, a pasidnak, meg az o szuleinek is, ha netan meg o se lenne nagykoru.

2022. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a kérdés, hogy a családod megengedheti-e magának, hanem, hogy TE megengedheted-e magadnak. Mert más kontójára nem kéne szülni. Egyébként ha ennyire félsz bárkinek is elmondani, valószínűleg te is érzed, hogy rohadtul nincs itt az ideje szülni.
2022. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 Thispain ***** válasza:
90%
Én először a barátodnak szólnék.
2022. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
98%
Elobb vagy utobb ugyis kiderul. jobb elobb mint kesobb.
2022. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%

"csaladi hatterunk megengedheti maganak"

miert gondolod hogy anyadek csak ugy beleegyeznenek hogy odaszulj a hazukba? szerinted nekik nem lenne beleszolasuk?

2022. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
95%

1. "Hogy mondjam el?" Leülsz nyugodt körülmények közt, külön a barátoddal, külön a szüleiddel, aztán kinyitod a szádat, és szepegve bevallod, hogy hát megesett. Ez bizony nem megy másképp. Hogy kinek mondod el először, az a te dolgod, te ismered őket.

2. "Mit fog szólni?" Erre megint csak azt tudom írni, hogy te ismered. Mi még azt sem tudjuk, egyáltalán a barátod nagykorú-e. Boldog biztos nem lesz tőle senki, a fiúd se. De ha nem tudott gumit húzni, vagy nem, tanulta meg rendesen használni, akkor bizony most vállalja a következményeket, mint ahogy te is vállalod, ha olyan hülye voltál, hogy esetleg gumi nélkül szexeltél vele.


De ne sokáig odázd a nagy vallomást, mert minél később szólsz, annál szarabbak lesznek a reakciók és a körülmények.

2022. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
23%

Minél előbb mondd el valakinek szerintem, akiben megbízol. A barátodra is tartozik, és valamelyik szülődet is avasd be mielőbb, hogy ne egyedül legyél a gondolataiddal, hanem együtt dönthessétek el, hogyan tovább, mindenkinek váratlan lesz, de másnapra már alszanak rá egyet, és jobb lesz :)

16 évesen nem a világ, ne izgulj, volt már rá példa, a barátom anyukája is 16 éves volt, és szépen éltek, lett még két testvére. De ha egyedül nevelnéd fel a családoddal, akkor úgy lesz a jó, a szívedre és az eszedre is hallgass majd. :)

2022. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Azt ugy ertettem, hogy a baba nem szenvedne hianyt anyagilag semmiben. Ha bele egyeznek a szuleim. Termeszetesen az en reszemrol meg szeretetbol sem lenne hiany! :)
2022. márc. 1. 16:25
 9/68 anonim ***** válasza:
79%
Ha hazaérnek a szüleid, akkor eléjük állsz, és kimondod, hogy terhes vagy. Ha nagylány voltál szexelni, nem védekezni, akkor ehhez is legyél bátor. Még ma!
2022. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
80%

De azert abba gondolj mar bele egy percig,hogy milyen felelotlen voltal.

Meg te is gyerek vagy. 16 evesen.. Amugy meg a szulesre fel vagy keszulve, az ezzel jaro rosszulletre es stresszre? En tuti nem akarnek 16 evesen gyereket ferfi letemre. Honnan tudhatnam,hogy az a lany az igazi. Az egesz eddigi terv, iskola stb el van mar "rontva".

2022. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!