Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Követem a ciklusom. A párommal csak megszakítással és hüvelytablettával védekezünk, plusz a termékenységtudattal évek óta. Elvileg ovu után 3 nappal voltunk így együtt. 14. napon pecsételni kezdtem, gondoltam oké, megjön. Eltelt két nap és még mindig csak pecsételés van. Három napja késik elvileg, ha a pecsételést nem tekintem normál menzesznek. Reggel teszteltem egyet, az teljesen negatív lett. Terhes lehetek mégis?

Nem mondom, hogy nem fér bele az életünkbe egy baba, de én még nem feltétlenül érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Szerintetek?


2022. ápr. 24. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, hormon problémád van.
2022. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem terhesség.
2022. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes orvoshoz fordulni, ha nem jön meg?
2022. ápr. 24. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű át fog váltani vérzésbe, ha nem, akkor mikor elmúlik a pecsételés mehetsz igazából, de én még egy hónapot várnék, hogy akkor, hogy jön meg és így 2 ciklusnyi tapasztalattal mennék dokihoz.
2022. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam progeszteronhiany okozott barnazast, pecsételést menzesz előtti napokban
2022. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak azért fura, mert 18 éve menstruálok, de soha nem volt még ilyen. Vagyis max egy nap pecsételés volt, utána rögtön megjött. De ilyen is csak nagyon ritkán.

Holnap csinálok mégegy tesztet biztos, ami biztos.

2022. ápr. 24. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A pecsételés nem terhességi tünet, a progihiany pedig bármikor kialakulhat, de ha volt már ilyen, valószínű nálad régebb óta fennall, akkor is ha csak mensi előtt egy napig tartott.

De persze tesztelj, az a biztos.

2022. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!