Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a csik túl vékony, ugye?...

Ez a csik túl vékony, ugye? Rögtön latszodott, hogy van ott valami, ez szaradashoz közeli allapot. X-epil

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. ápr. 24. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki azt fogja írni, hogy nem vagy terhes, de nekem mindkét terhességemnél pont így nézett ki a késés 1. napján az xepil. Mindkettő megszületett.
2022. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ha baba miatt csíkos akkor nem vékony alig látható, de teljes vastagságban látszik.

Vegyél egy facelle vagy preddictor earlyt ha azon is lesz valami akkor reménykedhetsz

2022. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


2 vagyok

2022. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a csík szélessége gyanús
2022. ápr. 24. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos negatívnak tűnik.

De az is lehet hogy korai a teszt

Csinálj újat pár nap múlva akkor már biztosabb eredményt kapsz!


Sok sikert !

2022. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megismeteltem pár óra múlva, hisz ketdarabos. Tudom várni kell pár napot stb. Meg mindig halvany, de szélesebb lett

[link]

[link]

2022. ápr. 24. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez bíztató, holnap csinálj egy 10 es tesztet azon biztos jől látható lesz.
2022. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!