Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki foglalkozik meddőségi...

Ki foglalkozik meddőségi kivizsgálással Pécsen? De ha lehet ne a Török Attilát, egy ideig ingyenes volt a megyeiben, akkor jártam is hozzá. De sajnos most nem ott van, hanem a Kaáli intézet kihelyezett helyén, ami fizetős.

Figyelt kérdés
kérem ha tudtok valakit irjátok meg.fontos lenne.2 hónapig szedtem a clostit,amig ingyenes volt,vagyis a megyeibe volt.
2010. szept. 16. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A POTE-n ingyenes minden vizsgálat és kezelés, az elérhetőségük 72/536377, a Dr. Mánfai volt a vezető itt, de ha jól tudom a gyakorikérdéses csajoktól, akkor átment máshová, tehát most valaki új vezető lehet, de ez tök mindegy. Itt kérj időpontot (elvieg Renáta a hölgy, aki felveszi) és ő megmondja az orvosok nevét is, itt mindegyik jó szerintem.
2010. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyival javítanám ki az előttem szólott, hogy a Renáta helyett már Henriett van, és ha jól tudom most két orvos foglalkozik a meddőségi problémákkal: Dr Várnagy Ákos és a Dr Kovács Kálmán. Mind a ketten nagyon szimpatikus és kedves orvosok!

Ja ha próbálsz telefonálni 9 után van esélyed, mert addig nincsenek az irodában.

2010. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.de ha telefonálok mit mondjak?felveszik,és mondjam h jónapot meddőségi kivizsgálásra kérnék időpontot?vagy mit.ja és amik vannak papirjaim a kivizsgálásokrol gondolom elkell oda vinnem.vérvétel,laporószkópiai átjárhatósági mütétröl a papir.ez áprilisba volt.megkéne keresnem akkor.
2010. szept. 17. 12:56
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyit h hol van ez a POTE?és ha esetleg nem találnám a zárójelentésem a mütétröl az nagy probléma lenne?
2010. szept. 17. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! A második válaszoló vagyok.

Az édesanyák útján a nőgyógyászati klinikára gondoltunk.

A telefonszámon amit az előttem író megadott nyugodtan hívd fel,mivel itt kizárólag meddőségi problémákkal foglalkoznak úgy is fognak bejelentkezni hogy lombik labor.

De ettől ne ijedj meg! Mond el hogy időpontot szeretnél kérni, mivel az orvosodhoz már nem tudsz járni.

Egyből fognak adni időpontot, elmentek a pároddal és vidd az eddigi összes leletedet. Azt is elmondhatod a telefonban, hogy már elkezdődtek a kivizsgálások.

Ha nincs meg a záród szerintem a megyeiből kérhetsz másolatot, minden megvan nekik számító gépen, biztos ki tudják adni!!

Csak ügyesen! :-)

2010. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na kértem időpontot:)megtaláltam a zárójelentést.mondták h ami van papir mindent vigyek.szerdára kaptam időpontot.azt hiszem a várnagyhoz,de nem vok benne biztos.
2010. okt. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!