Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi kivizsgálással...

Meddőségi kivizsgálással kapcsolatban. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
12.napon az ultrahangon nincs domináns tüsző.menses 3.napján vérvétel.nagy gond van?lehet ezen segít segíteni?vannak itt akik így voltak és lett baba?minden tapasztalat érdekel!!ezek szerint nincs peteérésem....pedig érzem félidőben mindig.nyák erős tojásfehérjés és fáj a hasam....
2011. ápr. 15. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először is ne keseredj el, minden ki fog derülni a vérvételből. Ha nincs peteérésed, kapsz majd gyógyszert és lesz ;) ne aggódj előre, nem tesz jót! Nagyon drukkolok!!!
2011. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy később van peteérésed, de a doki azért kérte a vérvételt, hogy megtudja az értékek alapján a hormonszinteket és tud következtetni. Lehet, hogy kapsz majd gyógyszert pl.: clostylbegit és az segíti a peteérést. És ha használ akkor hamar lesz babó ne aggódj. Nagyon szorítok neked és sok sikert:)
2011. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

doki is mondta hogy ad gyógyszert csak kellenek a hormonvizsgálatok eredményei.10 éve nem sikerül a baba és csak most szántam el magam...nem keseredek el mert tudom hogy segítenek.csak olyan messze van még....de most ebben a hónapban legalább nem csalódok ha megjön mert tudom nem eshettem teherbe.

érdekelnének tapasztalatok!

2011. ápr. 15. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Én három évig vártam a kivizsgálással, majd kaptam clostyt, -pedig állítólag volt peteérésem csak az orvos tuningolni akarta egy kicsit- aminek nem volt semmi értelme mert végül kiderült, hogy nem átjárható a petevezetőm.

Így utólag azt gondolom, hogy addig nem is kellett volna szednem semmit míg nem volt meg az átjárhatósági. Szerintem ha tíz éve nem sikerül ott már nem csak hormon probléma van, javaslom neked ne engedd magad hormonokkal tömni mielőtt nem vizsgáltak ki alaposan.

De bízom benne hogy mihamarabb babás leszel sok sikert kívánok neked.

2011. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a következő hónapban már meglesznek az eredmények :) Utána pedig ha clostyt kapsz, már esélyes is a baba
2011. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy legyen!
2011. ápr. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!