Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 8napot késett a menzesze...

Nekem 8napot késett a menzeszem. Első nap véreztem 2.3.4.5. nap már inkább barnázás volt.3tesztet elvégeztem az utolsót a 11nap negatív volt.2-3napja bal oldalt a méhem fölött egy picivel egyes mozdulatnál bele szokott nyilalni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Diagnózis: ciszta a petefészekben. Nem tudott kiszabadulni egypetesejtem. A barnázásom is ezért volt. Gyógyszert kaptam rá, elmúlt 1,5 hét alatt.
2010. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ez elmúlik akkor lehetek még terhes???
2010. szept. 16. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, persze, hogy lehetsz! Nem is biztos, hogy neked ez van. Amúgy én rá 2 hónapra estem teherbe. :)
2010. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A cickafark teát ha issza az ember könnyebben teherbe lehet esni???
2010. szept. 16. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Remélem tud a tea ügyben segíteni neked valaki, mer én nem ismerem ezeket a praktikákat. Soha nem szedtem semmit, úgy jött a manó.
2010. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek úgy szoktak kezdődni a kérdései, hogy "Nekem 18-23 volt a peteérésem stb."?

Miért nem mész végre dokihoz, itt már semmi okosat nem tudnak neked mondani, olyan sokan javasolták már, hogy fordulj orvoshoz.

Remélem, mndent rendben fog találni és a következő hónap sikeres lesz!

2010. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj már orvoshoz! Ha ne adj isten tényleg cisztád van, azt a méretétől függően kezelni kell!!! Ha meg egészséges vagy, csak pont "ilyen ciklust fogtál ki", akkor legalább megnyugszol. Már rengetegen írtuk Neked, hogy nézesd meg magad dokival. Miért nem teszel így? Miért jobb ez a bizonytalanság, ráadásul úgy, hogy közben mihamarabb babát szeretnél?

Hidd el, hogy csak jót akarunk.

2010. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!