Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes lehetek...

Most akkor terhes lehetek vagy sem?

Figyelt kérdés

04.20-án kellett volna megjönnie, teszteltem, pozitív lett. Elmentem szerdán dokiho. Nem látott semmit, halvány a tesztem(amit ott csináltatott), azt mondta nem vagyok terhes. Majd ma pecsételős vérzés van.

Nem tudom mit gondoljak most, teljesen össze vagyok zavarodva. :(



2022. ápr. 28. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg holnap megjön. Elszámoltad a ciklusod, kifogtál egy hibás tesztet, esetleg kémiai volt. Megesik, majd máskor összejön
2022. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem látott semmit!Kicsit korai.Minek mentél még dokihoz?A vérzés lehet bármi vagy kémiai terhesség és meg fog jönni.
2022. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, mi lett végül? Megjött rendesen?

Egyébként furcsállom, hogy egy halvány, de pozitív teszre azt mondja az orvos, hogy nem vagy terhes. Látni még nem lát semmit valószínűleg, de lehetsz terhes, még ha nem is tudja igazolni.

2022. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Véreztem utána de nem úgy ahogy megszokott jönni. Csináltak vérvételt, holnapig kell megjönnie az eredménynek. Tesztelni azóta nem mertem/akartam. De majd kiderül hamarosan.
2022. máj. 2. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen lett a véreredményed?

2022. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!