Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermicid és megszakítás...

Spermicid és megszakítás együttes alkalmazásával esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 10:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze tudok ilyen módszerekről is hogyan lehet elkerülni azt a 6-7-8 napot a ciklusból (nem a naptárra gondolok) de én most ezekre a módszerekre bizonyos egeszsegugyi okokbol egyaltalan nem hagyatkoznek. Es aki szerint nagy butasag amit kerdezek akkor kifejtem jobban. Tény, hogy a spermicid nem megbízhato mert a sok sok spermium kozul siman lehet egy-egy kóbor amivel mégsem bánik el az anyag. A megszakitas meg azert nem biztonsagos, mert a vége előtt is távozhat néhány halacska amiből ha peche van a nőnek terhesség lehet. Node ha a spermicidnek csak ezzel a kevés kishallal kell elbánnia akkor szerintem tényleg nagyon nagy peche kell hogy legyen az embernek hogy ebből baj legyen. Kicsi esély meg sajnos mindig van. Esetleg ha pesszárium+megszakitas+spermicid lenne?
2022. ápr. 30. 18:24
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

Elég sokan. Ezek nem alkalmasak védekezésre.

A megszakitás meg minden formában felesleges és nevetséges. Húzzatok gumit

2022. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig azt mondom, hogy nagyon kicsi az esély, de a kockázatot neked kell vállalni. Ha baba lesz belőle, neked kell felvállalni a következményeit, nem nekünk, így nehéz bármit is mondani.
2022. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 éves a lányom igen teherbe lehet esni :)
2022. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#4

Ez sem teljes garancia; én 2x estem teherbe életem során, mindkét alkalommal épp menstruáltam, amikor ugye nagyon alacsony az esély…

2022. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!