Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves vagyok van gyermekem....

30 éves vagyok van gyermekem. Kapcsolatban élek. Nem szedek fogamzásgátlót 3 éve nem esem teherbe. Orvosnál is voltam. Mi miatt alakult ki nekem ez az állapot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor lelki okok...tegnap is volt egy ilyen kérdés...mi is próbálkozunk tesóval igaz fél éve de semmi:(
2008. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


Mit mond a doki?

Nálam pont fordítva volt, én 31 vagyok.

Az első babó alig akar összejönni, mi hosszú évekig nem védekeztünk. Ő most 15 hónapos.

A 2. babóval meg 14 hetes vagyok. Ő meg ripsz-ropsz összejött..:))

Nem talált semmit a doki, ami akadályozná a teherbeesést?

2008. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg leki oka is. De sok más is. Nekem is van gyermekem, sima teherbeesés és szülés volt, most pedig néhány hete elvetéltem. A dokik azt mondták minden rendben előfordul, de én utána jártam és kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. A magándoki azt mondta, hogy csoda hogy ilyen pajzsmirigy értékekkel egyáltalán teherbe tudtam esni. Szóval lehet neked is hasonló oka van. Ez a mai nőknél, főleg 25 és 35 között nagyon gyakori. De még számtalan oka lehet, ez csak egy tipp volt, mert velem ez történt. Drukkolok Nektek, sok sikert!
2008. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta rögtön az orvos, hogy minden fejben dől el. Hiába szeretnéd nagyon, az aggodalom, a nagyon "akarás" nem engedi.Még mi is próbálkozunk.
2008. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!