Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tea, gyógyszer...

Kinek milyen tea, gyógyszer segített a teherbeesésben hosszú idő után?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta nem jön a baba? Voltatok már vizsgálatokon? Nálad van a párodnál van gubanc?
2010. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2x már megfogant,csak el is ment. Már 1-2éve nem jön(kisebb-nagyobb megszakításokkal)de lehet,hogy nem is jókor vagyunk együtt,és sajnos csak keveset.
2010. szept. 16. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi első Babánk elsőre megfogant, de el is ment a 6. héten. Utána hiába próbálkoztunk hónapokig, nem jött össze ... Már bevetettem az összes lehetséges vitamint, teát, hőmérőzést, fejreállást, csodaszert, aztán a Clostyt is, semmi nem segitett.

18 hónap után abbahagytam mindent, egyszerűen belefáradtam az egészbe. Összejött azonnal, majd a 6. héten elment ... Ezek után gondolhatod, hogy mit éreztem, utáltam mindent, kész voltam, de mégis, a következő mensim már nem is jött meg, és érdekes módon tudtam, hogy most sikerülni fog. Hétfőn voltunk 12 hetesek, még mindig borzalmas hányinger gyötör, alig élek, de a Baba nagyon szép :-)

Szerintem, ha orvosilag minden rendben van mindkettőtökkel, hagyd a csodaszereket! Össze fog jönni!

Kitartást, én pontosan tudom, min mész keresztül, én sem vagyok egyszerű eset, de látod, rajtam sem a vitaminok meg a teák segitettek, hanem ki tudja mi, vagy KI ...

2010. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!