Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire szigoruan tartjátok...

Mennyire szigoruan tartjátok be a 2 ora nem ivas, nem pisiles dolgok LH teszt előtt?

Figyelt kérdés
Felek, emiatt nem mutat az ovu teszt rendesen.
2022. máj. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónapig ovuteszteltem, az előtte lévő 2-3 órában (vagy ami rá volt írva, már nem emlékszem) csak néhány kortyot ittam és nem pisiltem. Gondolom, nem viccből írják rá.
2022. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es mikor erdemes tesztelni a tapasztalataid alapjan?
2022. máj. 2. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A sima mezei tesztnél én szigorúan nem ittam/pisiltem minimum 2 órán át. Fontos, hogy mindig ugyanakkor csináld a tesztet. Nekem ez mindig olyan délután 4 óra körülire jött ki, ezért jól be tudtam ütemezni hogy ebéd után még igyak 2ig és utána semmi.

A Clearblue digitális viszont kifejezetten azt írja, hogy reggeli első vizeletből kell csinálni az sokkal kényelmesebb pont ezért. (meg egyértelműbb az eredmény is)

Nálam mindkét fajta tökéletesen működik! :)

2022. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!