Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdeklődhetek? Baba lehet?

Érdeklődhetek? Baba lehet?

Figyelt kérdés

Bele is vagok a közepében. Csak szimplán érdeklődésbol kérdezem. (Nem gond ha jön a baba)

Megvolt a menszesz multhonapban normális 5 6 napig. Elmúlt aztán rá egy hétre elkezdett fájni a mellem. Ami azóta is tart. Most kell 14en megjonnie. Reggel derék fajasra keltem és kisebb has fajasra. Mire utalhatnak ezek a tünetek? Terhessegre? Tesztet meg nem csináltam várom a menszesz megjojjon. Mellem színe nem változott nem kezdett el barnasodni. Köszönöm a válaszokat előre is aki tapasztalt esetleg ilyet.



#Babás lehetek ?
2022. máj. 3. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha előző hónapban rendesen megjott, akkor nagyjából most ovulalsz, így nem is értem, hogy merült fel benned a terhesség lehetősége?

A "tüneteid" inkább az ovulációt jelzik, vagy bármi mást, de szinte biztos, hogy nem terhességet.

2022. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Édes istenem... Hol tart az oktatási rendszerünk???
2022. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A melled ilyenkor még nem is fog “barnásodni”.

Én a 21. hétben vagyok és semmi szín változás nincs a melleimen.


Te inkább ovulálsz és nem terhes vagy.

2022. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább volt védekezés nélküli szexuális kapcsolatod mostanság?
2022. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már leírták.Ovuláció lesz,nem vagy terhes.Legalábbis meg nem.
2022. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura hogy,melleim két héttel mensi előtt szoktak fájni. Megjön aztán elmúlik. Most is úgy volt csak rá egy héttel mensi után elkezdett fájni és azóta is fajdogal. Meg annyi hogy most vagy 3 napja szinte minden sz*ron ramjon a sírás elég ha nem úgy szólnak hozzám.
2022. máj. 3. 17:22
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
De fogd már fel, hogy kb. 0% esélyed van a terhességre. De még ha az lennél, akkor sem volna 6 hetes terhesség előtt semmiféle tüneted, nem hogy ilyenek...
2022. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis annyi a fura, hogy 1 héttel elobb kezdett fájni a melled?! Ilyen azért elő szokott fordulni...
2022. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet neki megmagyarázni. Hagyjuk is.
2022. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia, most eshetsz teherbe, a tested maximum ezt jelzi. Ha szeretnétek babát, akkor most próbálkozzatok.
2022. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!